






Rozmery 192×96×42 cm
Vitrína INFINITY 05 je dvojdverová vitrína s dvomi policami, ktorú možno kombinovať s ostatnými prvkami z modelovej rady Infinity. K vitríne možno doobjednať LED osvetlenie. Systém Infinity je luxusná sektorová zostava vysokej kvality v masívnom dizajne s prvkami surového maľovaného dreva s výraznou reliefovou kresbou. Jednotlivé prvky možno využiť na zariadenie obývacích izieb a jedální. Materiál použitý na výrobu je laminovaná DTD vo farebnom prevedení jaseň biely, pričom na výber je v ďalších dvoch prevedeniach: jaseň svetlý a jaseň tmavý. Korpus zostavy má hrúbku až 48 mm. Hrany sú ohraničené ABS úpravou. Dvierka a zásuvky sú doplnené kovovými úchytkami.
| Šírka: | 96 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 42 cm |
| Výška: | 192 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
|---|---|
| Materiál | Lamino |
| Dekor | Jaseň |
| Osvetlenie | Ano |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.1708 m3 |
| Váha s obalom dodávateľa | 63 kg |
| Počet balíkov dodávateľa | 2 ks |
| Značka | KONDELA |
| Typové označenie | Infinity 5 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Jaseň |
| Farba (slovne) | Jaseň biely |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | Laminovaná DTD |
| Druh aglomerovaného materiálu | Laminovaná DTD |
| Funkcia pomalého zatvárania | Nie |
| Doplňujúce informácie | ABS hrany |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Počet dverí / dvierok | 2 |
| Počet sekcií | 2 |
| Priestorový tvar | Rovný |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Áno |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Vhodné do kancelárie | Nie |
| Vhodné do kúpeľne | Nie |
| Vzhľad | Moderný |
| Zásuvky | Nie |
| Výrobca | KONDELA |

106×30×30 cm, stojaci, vnútorný
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
50×40×24 cm, s úložným priestorom, obdĺžnikový
Skladom
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
180×70×35 cm, dvojdverový, v dekore dub
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
45×90×50 cm, s úložným priestorom, matný
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
57×72×72 cm, okrúhly, v rustikálnom štýle
Skladom
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
210×57×40 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
177×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
20×58×18 cm, vonkajší, plastový
Skladom
107×30×30 cm, kovový, drevený
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom