Odporúčame
Vitrína Infinity 3 - jaseň svetlý
Rozmery 192×96×42 cm
História cien
- 12. 5. 2026 - 351 €
- 4. 4. 2024 - 351 €
- 15. 1. 2024 - 353 €
Popis produktu
Vitrína INFINITY 03 je štvordverová vitrína (2 presklené a 2 plné dvierka), ktorú možno kombinovať s ostatnými prvkami z modelovej rady Infinity. K vitríne možno doobjednať LED osvetlenie. Systém Infinity je luxusná sektorová zostava vysokej kvality v masívnom dizajne s prvkami surového maľovaného dreva s výraznou reliefovou kresbou. Jednotlivé prvky možno využiť na zariadenie obývacích izieb a jedální. Materiál použitý na výrobu je laminovaná DTD vo farebnom prevedení jaseň svetlý, pričom na výber je v ďalších dvoch prevedeniach: jaseň biely a jaseň tmavý. Korpus zostavy má hrúbku až 48 mm. Hrany sú ohraničené ABS úpravou. Dvierka a zásuvky sú doplnené kovovými úchytkami.
Rozmery
| Šírka: | 96 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 42 cm |
| Výška: | 192 cm |
Parametre
| Povrchová úprava | Mat |
|---|---|
| Materiál | Lamino |
| Dekor | Jaseň |
| Osvetlenie | Ano |
| Počet balíkov dodávateľa | 2 ks |
| Váha s obalom dodávateľa | 81.6 kg |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.1663 m3 |
| Značka | KONDELA |
| Typové označenie | Infinity 3 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Jaseň |
| Farba (slovne) | Jaseň svetlý |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | Laminovaná DTD |
| Druh aglomerovaného materiálu | Laminovaná DTD |
| Funkcia pomalého zatvárania | Nie |
| Doplňujúce informácie | ABS hrany |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Počet dverí / dvierok | 4 |
| Počet sekcií | 2 |
| Priestorový tvar | Rovný |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Áno |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Vhodné do kancelárie | Nie |
| Vhodné do kúpeľne | Nie |
| Vzhľad | Moderný |
| Zásuvky | Nie |
| Výrobca | KONDELA |
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Policový regál Signes OPA 600 - biela
110×60×35 cm, matná, s klasickým otváraním
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
106×30×30 cm, stojaci, vnútorný
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Nočný stolík Molgan - biela
41×30×30 cm, matný, s nožičkami
Skladom
Kúpeľňová skrinka na stenu (2 ks) Baleta 2S - alaska / biely lesk
75×32×21 cm, závesná, lesklá
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, pre deti
Skladom
Polica Tripaso 3 - biela
55×119×25 cm, matná, rovné
Skladom
Dvojdverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×80×51 cm, dvojdverový, s poličkami
Skladom
Plastový kvetináč DFC600 58 cm - antracit
19×58×18 cm, vonkajší, plastový
Skladom
Kúpeľňová skrinka Natali Typ 7 - biela
61×20×45 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Knižnica Oselin I - antracit / biela
246×204×30 cm, matná, rovná
Skladom
Policový regál Boran SU - dub artisan / sivá
160×80×33 cm, v dekore dub, v modernom štýle
Skladom
Jednodverová predsieňová skriňa Thebes PB-1D2DRWS - dub artisan / sivá
196×54×35 cm, v dekore dub, s poličkami
Skladom
Rohový PC stolík Alsen - dub sonoma / biela
76×155×84 cm, rohový, počítačové
Skladom
Otvorená šatníková skrinka Signes VT2 1000 - dub sonoma
110×100×50 cm, so závesnou tyčou, matný
Skladom
Kúpeľňová skrinka pod umývadlo Baleta S80 - craft zlatý / biely lesk
51×81×51 cm, lesklá, z lamina
Skladom
Stojace zrkadlo Laval - biela
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom








