Porovnajte ceny od 285 € v 4 e-shopoch:
Rozkladacie kreslo s úložným priestorom Mili 1 - oranžová
Rozmery 81×95×100 cm
História cien
- 18. 5. 2026 - 285 €
- 17. 5. 2026 - 274,08 €
- 10. 5. 2026 - 278,83 €
- 3. 5. 2026 - 280,25 €
- 26. 4. 2026 - 278,83 €
- 17. 4. 2026 - 280,73 €
- 5. 4. 2026 - 278,83 €
- 29. 3. 2026 - 280,25 €
- 22. 3. 2026 - 278,83 €
- 8. 3. 2026 - 280,25 €
- 1. 3. 2026 - 278,83 €
- 22. 2. 2026 - 280,25 €
- 8. 2. 2026 - 278,58 €
- 4. 1. 2026 - 270,42 €
- 28. 12. 2025 - 271,33 €
- 15. 12. 2025 - 275 €
- 14. 12. 2025 - 271,33 €
- 7. 12. 2025 - 262,17 €
- 2. 11. 2025 - 265,83 €
- 26. 10. 2025 - 287,17 €
- 19. 10. 2025 - 289,5 €
- 3. 10. 2025 - 300 €
- 24. 9. 2025 - 283,62 €
- 21. 9. 2025 - 281,08 €
- 7. 9. 2025 - 282,62 €
- 17. 8. 2025 - 283,33 €
- 10. 8. 2025 - 286,72 €
- 3. 8. 2025 - 268,86 €
- 27. 7. 2025 - 276,56 €
- 20. 7. 2025 - 276,97 €
- 13. 7. 2025 - 280,68 €
- 6. 7. 2025 - 280,49 €
- 26. 6. 2025 - 269,78 €
- 19. 6. 2025 - 268,79 €
- 16. 5. 2025 - 281,67 €
- 8. 5. 2025 - 278,05 €
- 20. 4. 2025 - 274,13 €
- 13. 4. 2025 - 273,27 €
- 5. 4. 2025 - 277,2 €
- 30. 3. 2025 - 273,27 €
- 16. 3. 2025 - 268,63 €
- 9. 3. 2025 - 272,36 €
- 2. 3. 2025 - 276,5 €
- 14. 2. 2025 - 272,67 €
- 27. 1. 2025 - 314 €
- 16. 1. 2025 - 275 €
- 18. 5. 2026 - 285 €
- 17. 5. 2026 - 256,5 €
- 10. 5. 2026 - 270,75 €
- 3. 5. 2026 - 270,75 €
- 26. 4. 2026 - 270,75 €
- 17. 4. 2026 - 276,45 €
- 5. 4. 2026 - 270,75 €
- 29. 3. 2026 - 270,75 €
- 22. 3. 2026 - 270,75 €
- 8. 3. 2026 - 270,75 €
- 1. 3. 2026 - 270,75 €
- 22. 2. 2026 - 270,75 €
- 8. 2. 2026 - 270,75 €
- 4. 1. 2026 - 261,25 €
- 28. 12. 2025 - 264 €
- 15. 12. 2025 - 275 €
- 14. 12. 2025 - 264 €
- 7. 12. 2025 - 255,75 €
- 2. 11. 2025 - 261,25 €
- 26. 10. 2025 - 258,5 €
- 19. 10. 2025 - 261,25 €
- 3. 10. 2025 - 275 €
- 24. 9. 2025 - 172,9 €
- 21. 9. 2025 - 172,9 €
- 7. 9. 2025 - 172,9 €
- 17. 8. 2025 - 172,9 €
- 10. 8. 2025 - 172,9 €
- 3. 8. 2025 - 172,9 €
- 27. 7. 2025 - 172,9 €
- 20. 7. 2025 - 172,9 €
- 13. 7. 2025 - 172,9 €
- 6. 7. 2025 - 172,9 €
- 26. 6. 2025 - 172,9 €
- 19. 6. 2025 - 172,9 €
- 16. 5. 2025 - 275 €
- 8. 5. 2025 - 275 €
- 20. 4. 2025 - 261,25 €
- 13. 4. 2025 - 261,25 €
- 5. 4. 2025 - 275 €
- 30. 3. 2025 - 261,25 €
- 16. 3. 2025 - 247,5 €
- 9. 3. 2025 - 261,25 €
- 2. 3. 2025 - 275 €
- 14. 2. 2025 - 263,99 €
- 27. 1. 2025 - 314 €
- 16. 1. 2025 - 275 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Pozvite k sebe domov kvalitu a štýl s nadčasovým rozkladacím kreslom MILI 1. Toto kreslo vyniká jednoduchým dizajnom plným vkusu a je čalúnené odolnou látkou šenil Laris 1602 v oranžovom odtieni, ktorá sa ľahko udržiava. Počas dňa poslúži ako pohodlné kreslo, ideálne napríklad do čítacieho kútika, a v noci sa rýchlo premení na praktické lôžko s rozmermi 80x195 cm. Nechýba ani praktický úložný priestor na posteľnú bielizeň či deky. Kreslo má rozmery 95x100x81 cm, výšku sedu 35 cm a hĺbku sedu 65 cm. Komfort sedenia zabezpečuje molitanová výplň. Nosnosť kresla je 90 kg a dodáva sa v monte, pripravené na okamžité použitie. Doprajte si relax a pohodlie s kreslom MILI 1, ktoré sa stane elegantným a funkčným doplnkom vášho domova. Možnosť objednania v 6 farebných prevedeniach látky Matrix v cene 299 Eur. Pri individuálnej objednávke je potrebné zaplatiť 20% zálohu z danej sumy. Po uhradení zálohy bude Vaša požiadavka zadaná do výroby. Doba dodania 6-8 týždňov.
Rozmery
| Šírka: | 95 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 100 cm |
| Výška: | 81 cm |
Parametre
| Funkcie | Rozkladacie |
|---|---|
| Materiál | Látka |
| Farba | Oranžová |
| S úložným priestorom | Ano |
| Štýl | Moderný |
| Váha s obalom dodávateľa | 40.5 kg |
| Počet balíkov dodávateľa | 1 ks |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.72 m3 |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Značka | KONDELA |
| Typové označenie | Mili 1 |
| Hĺbka sedadla (cm) | 65 |
| Výška sedadla (cm) | 35 |
| Celková plocha na spanie (š x h cm) | 195 x 80 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Oranžová |
| Farba (slovne) | Oranžová |
| Prevedenie poťahu | Oranžová |
| Označenie prevedenia poťahu | Laris 1602/16 |
| Materiál (primárny) | Látka |
| Materiál (slovne) | Šenil |
| Poťahový materiál | Látka |
| Druh látky | Šenil |
| Výhody produktu | Rozklad, úložný priestor |
| Nastaviteľné opierky hlavy | Nie |
| Nastaviteľné opierky rúk | Nie |
| Relaxačná funkcia | Nie |
| Rozkladacia funkcia | Áno |
| Úložný priestor | Áno |
| Taburetka | Nie |
| Výplň sedacej časti | Molitánovo-pružinová |
| Doplňujúce informácie | Molitánovo-pružinové sedenie |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Pohľadový korpus | Nie |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Typ kresla | Rozkladacie |
| Vzhľad | Klasický |
| Výrobca | KONDELA |
Podobné produkty

Kožené kreslo CONTINENTAL 1P, žltá (giallo 320)
105×101×96 cm, kožené, v modernom štýle
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
Vínové designové kreslo ALPAH B VELVET
73×66×60 cm, designové, s nožičkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Vínové dizajnové kreslo ALPAH B VELVET
73×66×60 cm, s podnožkou, s nožičkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo
Kreslo ušiak v tehlovej farbe Noemye – Bonami Selection
88×64×88 cm, ušiaky, v modernom štýle
Skladom
Kreslo Cuba, červená
76×45×60 cm, klubové, s nožičkami
Dostupné v 6 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Koňakovohnedý modul pohovky (ľavý roh) Fairfield Kentucky – Bonami Selection
71×104×92 cm
Skladom
Kožené kreslo CLUB, červená
S poťahom z eko kože
SkladomDoprava zadarmo
Kožené kreslo CUBE, hnedá
S poťahom z eko kože
SkladomDoprava zadarmo
Kreslo COMFY, s kolieskami, zamatová tkanina, lososová ružová
Na kolieskach, v modernom štýle, s látkovým poťahom
SkladomDoprava zadarmo
Kreslo COMFY, s kolieskami, zamatová tkanina, zlatá
Na kolieskach, v modernom štýle, s látkovým poťahom
SkladomDoprava zadarmo
Kreslo 198 MISS Oranžová
75×80×71 cm, v modernom štýle, s nožičkami
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
Kreslo COMFY, na nožičkách, zamatová tkanina, zlatá
Klubové, v modernom štýle, designové
SkladomDoprava zadarmo
Kožené kreslo RICK, hnedé
S poťahom z eko kože
SkladomDoprava zadarmo
Oranžové dizajnové kreslo ALPAH B
73×66×60 cm, s podnožkou, s nožičkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo
Oranžové designové kreslo ALPAH B
73×66×60 cm, v modernom štýle, designové
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Nábytková zostava COMFY, kreslo + taburet, na nožičkách, zamat, zlatá
S podnožkou, v modernom štýle, designové
SkladomDoprava zadarmo
Kreslo COMFY, na nožičkách, zamatová tkanina, lososová ružová
Klubové, v modernom štýle, s vysokou opierkou
SkladomDoprava zadarmo
Kreslo MILTON model 2 Hnedá/cappuccino
70×69×85 cm, v modernom štýle, s nožičkami
Na odoslanie o 3 týždne
Kreslo HEWLET model 2 Hnedá-hnedá
85×83×92 cm, v modernom štýle, v škandinávskom štýle
Na odoslanie o 3 týždne
Kožené kreslo CONTINENTAL s elektrickou funkciou relax 1P, elektrické, žltá (giallo 320)
105×101×96-162 cm, kožené, polohovacie
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
Kreslo COMFY, s kolieskami, vlnená tkanina, tyrkysová s oranžovou/zlatou
S podnožkou, na kolieskach, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Nábytková zostava COMFY, kreslo + taburet, na nožičkách, vlna, tyrkysovooranžová/zlatá
S podnožkou, klubové, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Kreslo Torre Black, olivová (Salvador 10)
90×95×106 cm, v modernom štýle, s nožičkami
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
Kožené kreslo FELIS, hnedá
90×106×90 cm, kožené, v modernom štýle
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
Kreslo COMFY, s kolieskami, vlnená tkanina, striebornošedá/lososová ružová
S podnožkou, na kolieskach, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Nábytková zostava COMFY, kreslo + taburet, s kolieskami, zamat, lososová ružová
S podnožkou, na kolieskach, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Kožené kreslo Dubaj LUX, čerešňa (A-4)
95×110×97 cm, kožené, v modernom štýle
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
Nábytková zostava COMFY, kreslo + taburet, s kolieskami, vlna, piesková/hnedá
S podnožkou, na kolieskach, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Kreslo CASUAL, látka CURA, medená
Klubové, v modernom štýle, s nožičkami
SkladomDoprava zadarmo
Moderné kožené kreslo LOREN II, hnedá (madras - 111 bark)
115×10 cm, kožené, polohovacie
SkladomDoprava zadarmo
LuxuryForm DESIGN Stolička AVOLA VELUR na striebornom tanieri - medová
Otočné, v modernom štýle, v škandinávskom štýle
Skladom
Nábytková zostava COMFY, kreslo + taburet, s kolieskami, zamat, zlatá
S podnožkou, na kolieskach, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmoNajlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
106×30×30 cm, stojaci, vnútorný
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Dvojdverová policová skriňa Servo Typ 1 - dub artisan
180×70×35 cm, dvojdverový, v dekore dub
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, s úložným priestorom, matný
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Botník Kontre - prírodná / čierna
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, v rustikálnom štýle
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Vivat New Typ 2 - dub artisan
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Konferenčný stolík Edria - biela
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Vitrína Norty Typ 4 - dub sonoma
210×57×40 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zásuvkami Adeli - biela
177×120×52 cm, trojdverový, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Nočný stolík Molgan - biela
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
Plastový balkónový kvetináč DUC600W 58 cm - antracit
20×58×18 cm, vonkajší, plastový
Skladom
Príručný stolík na kolieskach Abbas New - biela
50×40×24 cm, s úložným priestorom, obdĺžnikový
Skladom
Kovový stojan na kvety Adite - biela / dub sonoma
106×30×30 cm, kovový, stojaci
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Polica Tripaso 3 - biela
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Zásuvková komoda Garbo 3 - dub sonoma
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
TV stolík Ulfet U3 - dub tahoe / antracit
48×180×33 cm, v dekore dub, na nožičkách
Skladom












