Odporúčame
Relaxačné kreslo Suarez - sivá
Rozmery 95×90×60 cm
História cien
- 28. 5. 2026 - 474 €
- 4. 4. 2024 - 474 €
- 15. 1. 2024 - 468 €
Popis produktu
Relaxačné kreslo SUAREZ je elektrické a polohovateľné hojdacie kreslo s elektrickou funkcou vibrovania a vyhrievania v oblasti pásu. Kreslo je čalúnené sivou látkou. Výška sedenia je 48 cm. Nosnosť kresla je 240 kg.
Rozmery
| Šírka: | 90 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 60 cm |
| Výška: | 95 cm |
Parametre
| Funkcie | Polohovacie |
|---|---|
| Materiál | Látka |
| Váha s obalom dodávateľa | 26 kg |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Výška 2 | 95 cm |
| Počet balíkov dodávateľa | 1 ks |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.3226 m3 |
| Značka | KONDELA |
| Typové označenie | Suarez |
| Výška od - do (cm) | 84 - 95 |
| Výška sedadla (cm) | 48 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Sivá |
| Farba (slovne) | Sivá |
| Prevedenie poťahu | Sivá |
| Materiál (primárny) | Látka |
| Materiál (slovne) | Látka |
| Poťahový materiál | Látka |
| Výhody produktu | Funkcia vibrovania a vyhrievania |
| Nastaviteľné opierky hlavy | Nie |
| Nastaviteľné opierky rúk | Nie |
| Relaxačná funkcia | Áno |
| Rozkladacia funkcia | Nie |
| Úložný priestor | Nie |
| Taburetka | Nie |
| Výplň sedacej časti | Molitánová |
| Doplňujúce informácie | Polohovateľné operadlo a podnožka |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Pohľadový korpus | Nie |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Typ kresla | Relaxačné |
| Vzhľad | Klasický |
| Výrobca | KONDELA |
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Písací stôl s regálom Talent T5 - biela
120×120×55 cm, písacie, v modernom štýle
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Kovový stojan na kvety Bamir Typ 4 - tmavosivá
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma / biela
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Polica Tripaso 5 - dub sonoma / biela
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Rohový PC stolík Alsen - dub sonoma / biela
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
Botník Kontre - prírodná / čierna
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Predsieň so zrkadlom Ramiola - dub sonoma
203×90×30 cm, s botníkom, so zrkadlom
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Konferenčný stolík Edria - biela
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Zásuvková komoda Garbo 3 - dub sonoma
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Skladom
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Vivat New Typ 2 - dub artisan
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Obývacia stena Kalina - white wood / betón
151×147×40 cm, so skriňou, s knižnicou
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zásuvkami Adeli - biela
177×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Skladom



















