Odporúčame
Regál Tempo Asistent New 4 - čerešňa
Rozmery 175×57×34 cm
História cien
- 27. 5. 2026 - 192 €
- 4. 4. 2024 - 192 €
- 15. 1. 2024 - 187 €
Popis produktu
Regál TEMPO ASISTENT NEW 004 je vysoký regál s uzamykateľnou skrinkou a dvomi poličkami, ktoré sú uzavreté presklenými dvierkami. Regál možno kombinovať s ostatnými prvkami z modelovej rady Tempo Asistent New. Systém Tempo Asistent New je kancelárska sektorová zostava, ktorú je vhodné použiť na zariadenie kancelárie, pracovne, školských učební alebo zasadacích miestností. Ide o kvalitný slovenský výrobok vyrobený z laminovanej DTD vo farebnom prevedení čerešňa, pričom na výber je aj v iných farebných vyhotoveniach. Jednotlivé prvky zostavy sú doplnené ABS hranami a kovovými úchytkami.
Rozmery
| Šírka: | 57 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 34 cm |
| Výška: | 175 cm |
Parametre
| Povrchová úprava | Mat |
|---|---|
| Materiál | Lamino |
| Dekor | Čerešňa |
| Farba | Hnedá |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.062 m3 |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Váha s obalom dodávateľa | 35 kg |
| Počet balíkov dodávateľa | 1 ks |
| Značka | KONDELA |
| Typové označenie | Tempo Asistent New 4 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Čerešňa |
| Farba (slovne) | Čerešňa |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | Laminovaná DTD |
| Druh aglomerovaného materiálu | Laminovaná DTD |
| Osvetlenie | Nie |
| Výhody produktu | Slovenský výrobok, uzamykateľné dvierka |
| Funkcia pomalého zatvárania | Nie |
| Doplňujúce informácie | ABS hrany |
| Dvierka / dvere | Áno |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Počet dverí / dvierok | 4 |
| Počet sekcií | 3 |
| Priestorový tvar | Rovný |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Áno |
| Svetlosť farby | Tmavá |
| Vhodné do kancelárie | Áno |
| Vhodné do kúpeľne | Nie |
| Vzhľad | Moderný |
| Zásuvky | Nie |
| Výrobca | KONDELA |
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Kovový stojan na kvety Bamir Typ 4 - tmavosivá
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Stojace zrkadlo Laval - biela
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Botník Kontre - prírodná / čierna
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Vivat New Typ 2 - dub artisan
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Konferenčný stolík Edria - biela
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Rohový PC stolík Alsen - dub sonoma / biela
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zásuvkami Adeli - biela
177×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Skladom
Rohová sedačka s rozkladom Pagi Roh Uni L/P - sivá / svetlosivá
78-86×200×139 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Skladom
Vitrína Norty Typ 4 - dub sonoma
210×57×40 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Jednodverová komoda so zásuvkami Nosen C1 - dub sonoma
81×100×38 cm, zásuvková, kombinovaná
Skladom
Plastový balkónový kvetináč DUC600W 58 cm - antracit
20×58×18 cm, vonkajší, plastový
Skladom
TV stolík Ulfet U3 - dub sonoma / biela
48×180×33 cm, na nožičkách, v modernom štýle
Skladom











