Odporúčame
Rozkladacia pohovka s úložným priestorom Sara - tehlovohnedá
Rozmery 70×193×74 cm
História cien
- 29. 5. 2026 - 340 €
- 4. 4. 2024 - 340 €
- 15. 1. 2024 - 342 €
Popis produktu
Moderná pohovka SARA je praktická rozkladacia pohovka s úložným priestorom, ktorú je vhodné umiestniť do obývacej izby. Jadro pohovky tvorí purpena, ktorá poskytuje pohodlné sedenie. Plocha na spanie má rozmery 193x149 cm. Výška sedu je 41 cm a hĺbka sedu je 71 cm. Úložný priestor možno využiť na odloženie sezónnych diek, prikrývok a pod. Pohovka je čalúnená tehlovo-hnedou látkou (Alova 25), pričom na výber je aj v hnedej farbe. V cene pohovky Sara sú tiež 2 bavlnené oporné vankúše.
Rozmery
| Šírka: | 193 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 74 cm |
| Výška: | 70 cm |
Parametre
| Funkcie | Rozkladacie |
|---|---|
| Materiál čalúnenia | Látka |
| S úložným priestorom | Ano |
| Štýl | Moderný |
| Výška opierky | Vysoká, Nízka |
| S vankúšmi | Ano |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 1.0263 m3 |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Váha s obalom dodávateľa | 68.4 kg |
| Počet balíkov dodávateľa | 1 ks |
| Značka | KONDELA |
| Typové označenie | Sara |
| Hĺbka sedadla (cm) | 71 |
| Výška sedadla (cm) | 41 |
| Celková plocha na spanie (š x h cm) | 193 x 149 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Oranžová |
| Farba (slovne) | Tehlovohnedá |
| Prevedenie poťahu | Oranžová |
| Označenie prevedenia poťahu | Alova 25 |
| Materiál (primárny) | Látka |
| Materiál (slovne) | Látka / bavlna |
| Poťahový materiál | Látka |
| Druh látky | Polyester |
| Výhody produktu | Rozklad, úložný priestor |
| Nastaviteľné opierky hlavy | Nie |
| Nastaviteľné opierky rúk | Nie |
| Relaxačná funkcia | Nie |
| Rozkladacia funkcia | Áno |
| Úložný priestor | Áno |
| Doplnkové vankúše | Nie |
| Výplň sedacej časti | Molitánová |
| Doplňujúce informácie | Molitánové sedenie |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Pohľadový korpus | Nie |
| Priestorový tvar | Rovný |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Vzhľad | Klasický |
| Výrobca | KONDELA |
Recenzie
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Písací stôl s regálom Talent T5 - biela
120×120×55 cm, písacie, v modernom štýle
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma / biela
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Rohový PC stolík Alsen - dub sonoma / biela
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
Polica Tripaso 5 - dub sonoma / biela
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Predsieň so zrkadlom Ramiola - dub sonoma
203×90×30 cm, s botníkom, so zrkadlom
Skladom
Botník Kontre - prírodná / čierna
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Konferenčný stolík Edria - biela
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
Zásuvková komoda Garbo 3 - dub sonoma
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Skladom
Obývacia stena Kalina - white wood / betón
151×147×40 cm, so skriňou, s knižnicou
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Vivat New Typ 2 - dub artisan
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Nočný stolík Nelen - biela / dub sonoma
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
Vitrína Norty Typ 4 - dub sonoma
210×57×40 cm, v modernom štýle, matná
Skladom



























