Odporúčame
Kreslo Milo - hnedá / svetlohnedá melírovaná
Rozmery 85×79×78 cm
História cien
- 31. 5. 2026 - 247 €
- 4. 4. 2024 - 247 €
- 15. 1. 2024 - 246 €
Popis produktu
Moderné kreslo MILO je pohodlné kreslo, ktoré dodá Vášmu interiéru jedinečnosť. Jadro tvorí kombinácia pružín a molitanu, ktoré poskytujú príjemné sedenie. Korpus je čalúnený svetlohnedým melírovaným šenilom (Berlin 3) a sedenie hnedou látkou (Savana 25), pričom na výber je aj v iných farebných vyhotoveniach. Je možné si objednať zo 4 farebných odtieňov šenilu Berlin a 4 farebných odtieňov látky Savana. Výška sedu je 40 cm a hĺbka sedu je 54 cm.
Rozmery
| Šírka: | 79 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 78 cm |
| Výška: | 85 cm |
Parametre
| Materiál | Látka |
|---|---|
| Štýl | Moderný |
| Váha s obalom dodávateľa | 25.2 kg |
| Počet balíkov dodávateľa | 1 ks |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.4189 m3 |
| Značka | KONDELA |
| Typové označenie | Milo |
| Hĺbka sedadla (cm) | 54 |
| Výška sedadla (cm) | 40 |
| Výška operadla (cm) | 52 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Hnedá |
| Farba (slovne) | Hnedá / svetlohnedá melírovaná |
| Prevedenie poťahu | Hnedá |
| Označenie prevedenia poťahu | Savana 25 |
| Materiál (primárny) | Látka |
| Materiál (slovne) | Látka / šenil |
| Poťahový materiál | Látka |
| Druh látky | Polyester |
| Nastaviteľné opierky hlavy | Nie |
| Nastaviteľné opierky rúk | Nie |
| Relaxačná funkcia | Nie |
| Rozkladacia funkcia | Nie |
| Úložný priestor | Nie |
| Taburetka | Nie |
| Výplň sedacej časti | Molitánovo-pružinová |
| Nožičky | Drevené |
| Doplňujúce informácie | Molitánovo-pružinové sedenie |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Pohľadový korpus | Nie |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Svetlosť farby | Tmavá |
| Typ kresla | Klasické |
| Vzhľad | Klasický |
| Výrobca | KONDELA |
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Písací stôl s regálom Talent T5 - biela
120×120×55 cm, písacie, v modernom štýle
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Manželská posteľ s roštom Verify LB-160 160x200 cm - dub april / wenge
85×160×200 cm, v dekore dub, z lamina
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma / biela
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Rohový PC stolík Alsen - dub sonoma / biela
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
Kovový stojan na kvety Bamir Typ 4 - tmavosivá
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Vitrína Igins SC-2W2D - sosna Andersen
197×100×43 cm, matná, z lamina
Skladom
Zásuvková komoda Verify CH-4DRWS - dub april / wenge
91×102×40 cm, v dekore dub, zásuvková
Skladom
Botník Kontre - prírodná / čierna
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Predsieň so zrkadlom Ramiola - dub sonoma
203×90×30 cm, s botníkom, so zrkadlom
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
Polica Tripaso 5 - dub sonoma / biela
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Zásuvková komoda Garbo 3 - dub sonoma
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Obývacia stena Kalina - white wood / betón
151×147×40 cm, so skriňou, s knižnicou
Skladom
Nočný stolík Nelen - biela / dub sonoma
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom



























