Odporúčame
Taburetka Irena - čierna / chróm
Rozmery 43×40×40 cm
História cien
- 28. 5. 2026 - 56 €
- 4. 4. 2024 - 56 €
- 15. 1. 2024 - 57 €
Popis produktu
Taburetku IRENA je vhodné použiť na sedenie k menším kuchynským stolom alebo ku konferenčným stolíkom. Konštrukcia je vyrobená z kovu vo farbe chrómu, sedák je čalúnený čiernou ekokožou. Výška sedu je 43 cm a hĺbka, resp. priemer sedu je 40 cm.
Rozmery
| Šírka: | 40 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 40 cm |
| Výška: | 43 cm |
Parametre
| Materiál | Kov |
|---|---|
| Počet balíkov dodávateľa | 1 ks |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.0207 m3 |
| Váha s obalom dodávateľa | 3.4 kg |
| Značka | KONDELA |
| Typové označenie | Irena |
| Hĺbka sedadla (cm) | 40 |
| Výška sedadla (cm) | 43 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Čierna |
| Farebné prevedenie (sekundárne) | Chrómová |
| Farba (slovne) | Čierna / chrómová |
| Prevedenie poťahu | Čierna |
| Poťah (slovne) | Ekokoža |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Ekokoža |
| Materiál (sekundárny) | Kov |
| Materiál (slovne) | Ekokoža / kov |
| Poťahový materiál | Ekokoža |
| Rozkladacia funkcia | Nie |
| Čalúnenie | Áno |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Tmavá |
| Typ stoličky | Bez operadla |
| Vzhľad | Moderný |
| Poťah | Ekokoža |
| Výrobca | KONDELA |
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Písací stôl s regálom Talent T5 - biela
120×120×55 cm, písacie, v modernom štýle
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Kovový stojan na kvety Bamir Typ 4 - tmavosivá
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma / biela
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Polica Tripaso 5 - dub sonoma / biela
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Rohový PC stolík Alsen - dub sonoma / biela
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
Botník Kontre - prírodná / čierna
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Predsieň so zrkadlom Ramiola - dub sonoma
203×90×30 cm, s botníkom, so zrkadlom
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Konferenčný stolík Edria - biela
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Zásuvková komoda Garbo 3 - dub sonoma
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Skladom
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Vivat New Typ 2 - dub artisan
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zásuvkami Adeli - biela
177×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Skladom
Obývacia stena Kalina - white wood / betón
151×147×40 cm, so skriňou, s knižnicou
Skladom

