Odporúčame
Vitrína dub č12
Rozmery 190×80×42 cm
História cien
- 28. 5. 2026 - 432 €
- 1. 2. 2024 - 432 €
- 31. 1. 2024 - 492 €
Popis produktu
O PRODUKTU Vitrína č12 je zhotovena z odolného přírodního borovicového dřeva, které zaručí odolnost a stabilitu nábytku. Prosklená dvířka umožní vystavit dekorační předměty s ohledem na jejich design. Díky přírodnímu materiálu spojuje funkčnost a eleganci. Nábytek je vyroben z borovicového dřeva nejlepší kvality a natřen 3 vrstvami ekologického laku. Jako jedni z mála používáme při výrobě laky, které mají certifikát Státní hygienické stanice. Laky, které používáme, jsou schváleny pro použití na předmětech, s kterými přicházejí do styku děti (shoda s normou DIN EN 71, č. 3). Výrobek je dodáván v balících a je určen pro samostatnou montáž. Rozměry: Cena obsahuje: Celková šířka: 80cm Celková výška: 190cm Celková hloubka: 42cm Tloušťka desky: 2cm Čtvercová noha: 5cm Vitrína dřevěná č12 Montážní sadu + klíč Návod k montáži Pojištěnou zásilku
Rozmery
| Šírka: | 80 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 42 cm |
| Výška: | 190 cm |
Parametre
| Povrchová úprava | Lesk |
|---|---|
| Materiál | Drevo, Sklo |
| Dekor | Dub, Borovica |
| Farba | Hnedá |
| Štýl | Rustikálny |
| Výrobca | AMI Nábytek |


