







Rozmery 57-69×75-150×75 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Stôl vyrobený z najlepších laminovaných dosiek SWISS KRONO Malá, úhľadná lavice, ktorá odkazuje na dizajn v škandinávskom štýle. Nepochybnou výhodou je možnosť rozšírenia a nárastu nábytku. Stolík je vybavený ručným zdvíhacím mechanizmom a ľahko ho zvýšite na výšku jedálenského stola. Po rozložení preklopením hornej dosky sa zdvojnásobí dĺžka stola .. Tvar: obdĺžnikový Materiál dosky stola: lamino Dekor: dub sonoma, wenge, dub traviata, tabac, san maríno, san remo, jelša, kalifornský orech, vzorované, viacfarebné Povrchová úprava: mat lesk Materiál: lamino Štýl: škandinávsky, moderné Vlastnosti: odkladacia spodná doska, nastavenie výšky, rozkladacia, zdvíhacie Šírka 75 cm - 150 cm Hĺbka 75 cm Výška 57 cm - 69 cm
| Šírka: | 75-150 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 75 cm |
| Výška: | 57-69 cm |
| Povrchová úprava | Lesk, Mat |
|---|---|
| Dekor | Jelša, Orech, Dub sonoma |
| Materiál | Lamino |
| S úložným priestorom | Ano |
| Tvar | Obdĺžníkové |
| Farba | Biela |
| Rozkladacie | Ano |
| Nastavenie výšky | Ano |
| Štýl | Moderný, Škandinávsky |
| Funkce desky | Rozkladanie dosky |
| Hmotnosť s obalom | 40 kg |
| Materiál prevedenia | Drevotrieska |
| Nastaviteľná výška | 57 - 69 cm |
| Povrch | Matný |
| Stav | Nový |
| Záruka | 2 roky |
| Hmotnost | 40 kg |

57-69×75-150×75 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Na odoslanie o 4 dni
57-69×75-150×75 cm, s úložným priestorom, rozkladací
Na odoslanie o 3 dni
57-69×75-150×75 cm, s úložným priestorom, rozkladací
Na odoslanie o 3 dni
57-69×75-150×75 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 dni
57-69×75-150×75 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 dni
57-69×75-150×75 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 dni
45×110×60 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
45×110×60 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 dni
45×110×60 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
45×110×60 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
45×80×80 cm, okrúhly, s úložným priestorom
Dostupné v 6 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
45×110×60 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 dni
45×110×60 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
45×110×60 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 dni
45×90×50 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Na odoslanie o 4 dni
59-75×120-180×75 cm, v dekore dub, drevený
Na odoslanie o 3 dni
45×110×60 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
49-62×100×50 cm, s úložným priestorom, výškovo nastaviteľný
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
45×110×60 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
45×90×50 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 dni
45×110×60 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Drevený, s úložným priestorom, výškovo nastaviteľný
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
50-62×110×65 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 dni
45×90×50 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 dni
50×100×60 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
59-75×120-180×75 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Na odoslanie o 4 dni
60-76×120-180×70 cm, v dekore dub, rozkladací
Na odoslanie o 3 dni
50×110×65 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 dni
59-75×120-180×75 cm, v dekore dub, drevený
Na odoslanie o 4 dni
Okrúhly, drevený, kovový
Dostupné v 6 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
47×88×88 cm, ⌀ 88 cm, okrúhly, s úložným priestorom
Dostupné v 11 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
45-59×100×50 cm, v dekore dub, drevený
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
45×110×60 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
45×110×60 cm, v dekore dub, oválny
Na odoslanie o 4 dni
43×100×60 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
127×36×32 cm, v dekore dub, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
41×110×60 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 dni
127×36×32 cm, v dekore dub, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
127×36×32 cm, lesklá, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
76×90×90 cm, rozkladací, okrúhly
Na odoslanie o 4 dni
17×145×20 cm, v dekore dub, v modernom štýle
Na odoslanie o 4 dni
17×145×20 cm, v dekore dub, v modernom štýle
Na odoslanie o 4 dni
76×100-200×100 cm, okrúhly, v dekore dub
Na odoslanie o 4 dni
17×145×20 cm, v dekore dub, v modernom štýle
Na odoslanie o 4 dni
35×110×19 cm, v dekore dub, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
55-67×130-170×65 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 dni
17×145×20 cm, v modernom štýle, matná
Na odoslanie o 4 dni
50×145×45 cm, na nožičkách, v modernom štýle
Na odoslanie o 4 dni
45×110×60 cm, oválny, v modernom štýle
Na odoslanie o 4 dni
55×100-140×60 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 dni