








Rozmery 76-78×120-270×90 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Jedálenský stôl rozkladací stôl predstavuje klasický vidiecky štýl prispôsobený modernému spôsobu. Ak potrebujete väčší jedálenský stôl, pri ktorom sa pohodlne vojde viac osôb, stôl Royal je tým pravým pre Vás. Po rozložení sa pri ňom pohodlne vojde až osem osôb. Stôl sa hodí do moderných i klasicky zariadených jedální. Veľké rodinné obedy, oslavy a posedenia s priateľmi si s týmto stolom užijete naplno. Výška: 76 cm Šírka: 120 cm, 170 cm, 220 cm, 270 cm Hĺbka: 90 cm
| Šírka: | 120-270 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 90 cm |
| Výška: | 76-78 cm |
| Štýl | Moderný, Rustikálny, Provence |
|---|---|
| Povrchová úprava | Mat |
| Rozkladanie | Rozkladací |
| Tvar | Obdĺžníkové |
| Dekor | Dub |
| Materiál nôh | Kov |
| Farba | Čierna |
| Počet miest | Pre 8 a viac |
| Typ nôh | Klasické |
| Materiál dosky | Lamino |
| Funkce desky | Rozkladanie dosky |
| Hmotnosť s obalom | 80 kg |
| Počet vložiek | 3. ks x 50 cm (zasunie sa pod dosku) |
| Povrch | Matný |
| Stav | Nový |
| Záruka | 2 roky |
| Hmotnost | 81 kg |

76-78×120-270×90 cm, rozkladací, v dekore dub
Na odoslanie o 3 dni
80×80 cm, s kovovými nohami, s jednou nohou
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
76×85-130×75 cm, rozkladací, v dekore dub
Na odoslanie o 3 dni
74×120×80 cm, rozkladací, v modernom štýle
Dostupné v 8 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
76×80×80 cm, s kovovými nohami, s jednou nohou
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
76×60×60 cm, v dekore dub, s kovovými nohami
Dostupné v 10 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
76×60×60 cm, v dekore dub, pre 2 osoby
Dostupné v 10 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
75×160×90 cm, v dekore dub, pre 2 osoby
Dostupné v 8 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
60-76×110-148×70 cm, rozkladací, v modernom štýle
Na odoslanie o 4 dni
60-76×110-148×70 cm, rozkladací, v modernom štýle
Na odoslanie o 4 dni
75×80×80 cm, v modernom štýle, pre 4 osoby
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
76×120×90 cm, pre 6 osôb, s drevenou doskou
SkladomDoprava zadarmo
60×120 cm, v rustikálnom štýle, matný
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
76-78×120-270×90 cm, rozkladací, v dekore dub
Na odoslanie o 4 dni
60-76×110-148×70 cm, rozkladací, v modernom štýle
Na odoslanie o 4 dni
60-76×110-148×70 cm, rozkladací, v modernom štýle
Na odoslanie o 4 dni
76×100×100 cm, okrúhly, pre 6 osôb
Dostupné v 13 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
76×70×70 cm, v dekore dub, s kovovými nohami
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
⌀ 100 cm, okrúhly, s kovovými nohami
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
76×100×100 cm, okrúhly, pre 6 osôb
Dostupné v 13 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
75×120×80 cm, v modernom štýle, pre 4 osoby
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
142×102 cm, rozkladací, okrúhly
Skladom
75×140×80 cm, v dekore dub, pre 2 osoby
Dostupné v 7 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
75×160×90 cm, v dekore dub, pre 2 osoby
Dostupné v 8 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
75×60×120 cm, rozkladací, s kovovými nohami
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
120×60 cm, v dekore dub, s kovovými nohami
Dostupné v 4 e-shopoch

75×110×70 cm, rozkladací, s kovovými nohami
Dostupné v 5 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
S drevenou doskou, v rustikálnom štýle, matný
Dostupné v 14 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
75×60×120 cm, pre 4 osoby, v rustikálnom štýle
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
76×120-160 cm, rozkladací, pre 6 osôb
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
76×120-160 cm, rozkladací, v dekore dub
SkladomDoprava zadarmo
Okrúhly, matný, v retro štýle
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
45×110×60 cm, v dekore dub, oválny
Na odoslanie o 4 dni
45×110×60 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
45×110×60 cm, v dekore dub, oválny
Na odoslanie o 4 dni
41×110×60 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 dni
127×36×32 cm, v dekore dub, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
43×100×60 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
127×36×32 cm, v dekore dub, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
127×36×32 cm, lesklá, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
76×90×90 cm, rozkladací, okrúhly
Na odoslanie o 4 dni
76×100-200×100 cm, okrúhly, v dekore dub
Na odoslanie o 4 dni
17×145×20 cm, v dekore dub, v modernom štýle
Na odoslanie o 4 dni
17×145×20 cm, v dekore dub, v modernom štýle
Na odoslanie o 4 dni
17×145×20 cm, v dekore dub, v modernom štýle
Na odoslanie o 4 dni
35×110×19 cm, v dekore dub, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
55×100-140×60 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 dni
17×145×20 cm, v modernom štýle, matná
Na odoslanie o 4 dni
45×110×60 cm, oválny, v modernom štýle
Na odoslanie o 4 dni
55-67×130-170×65 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 dni