






Rozmery 56-74×120-200×70-80 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Stôl vyrobený z najlepších laminátových dosiek SWISS KRONO - od popredného výrobcu dosiek na nábytok v Európe. Stolík je rozložiteľný v 3 jednoduchých krokoch. V prvom kroku hornú dosku roztiahnite od seba, v druhom kroku vytiahnite jednu alebo dve dosky z otvoreného priestoru a vložte ich medzi roztiahnuté dosky. V treťom kroku dosky pritlačte k sebe a vytvorte súvislú plochu.Ďalej je možné upraviť výšku stolíka pomocou pneumatického piestu. Tvar: obdĺžnikový Materiál dosky stola: laminát Dekor: dub sonoma, wenge, dub traviata, tabac, san marino, san remo, jelša, kalifornský orech, vzorovaný, viacfarebný Povrchová úprava: matná, lesklá Materiál: laminát Štýl: škandinávsky, moderný Vlastnosti: odkladacia spodná doska, nastavenie výšky, rozkladací, zdvíhací Šírka 120-200 cm Hĺbka 70 cm Výška 56-74 cm
| Šírka: | 120-200 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 70-80 cm |
| Výška: | 56-74 cm |
| Povrchová úprava | Lesk |
|---|---|
| Dekor | Jelša, Orech, Dub sonoma |
| Materiál | Lamino |
| S úložným priestorom | Ano |
| Tvar | Obdĺžníkové |
| Farba | Biela |
| Rozkladacie | Ano |
| Nastavenie výšky | Ano |
| Štýl | Moderný, Škandinávsky |
| Funkce desky | Rozkladanie dosky |
| Hmotnosť s obalom | 70 kg |
| Materiál prevedenia | MDF doska |
| Nastaviteľná výška | 56 - 74 cm |
| Počet vložiek | 2. ks x 40 cm (zasunie sa pod dosku) |
| Povrch | Lesklý |
| Stav | Nový |
| Záruka | 2 roky |
| Hmotnost | 66 kg |

Drevený, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
49-76×80-160×75 cm, s úložným priestorom, rozkladací
Na odoslanie o 3 dni
49-76×80-160×75 cm, s úložným priestorom, rozkladací
Na odoslanie o 3 dni
40×100×60 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
40×100×60 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Rozkladací, v modernom štýle, štvorcový
SkladomDoprava zadarmo
V dekore dub, drevený, s úložným priestorom
Skladom
51×90×45 cm, drevený, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
32×103×60 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
32×103×60 cm, s úložným priestorom, na kolieskach
SkladomDoprava zadarmo
60-72×110×60-120 cm, s úložným priestorom, rozkladací
Na odoslanie o 4 dni
60-72×110×60-120 cm, s úložným priestorom, rozkladací
Na odoslanie o 4 dni
Drevený, výškovo nastaviteľný, kovový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
55×80×80 cm, drevený, na kolieskach
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
32×103×60 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, v modernom štýle, matný
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
51×90×45 cm, drevený, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Okrúhly, kovový, mramorový
Dostupné v 5 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
60-72×110×60-120 cm, s úložným priestorom, rozkladací
Na odoslanie o 4 dni
40×60×60 cm, v dekore dub, drevený
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
57-69×110-150×68 cm, s úložným priestorom, rozkladací
Na odoslanie o 3 dni
45-59×100×50 cm, s úložným priestorom, rozkladací
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
40×60×60 cm, v dekore dub, drevený
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
53×110×65 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
39×100×60 cm, v dekore dub, kovový
Dostupné v 5 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
V dekore dub, drevený, matný
Na odoslanie o 1 týždeň
45×90×60 cm, drevený, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
V dekore dub, drevený, kovový
Skladom
Drevený, kovový, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
57-69×110-150×68 cm, s úložným priestorom, rozkladací
Na odoslanie o 3 dni
50×100×60 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
72×120 cm, okrúhly, s úložným priestorom
SkladomDoprava zadarmo
45×110×60 cm, v dekore dub, oválny
Na odoslanie o 4 dni
45×110×60 cm, v dekore dub, oválny
Na odoslanie o 4 dni
40×100×60 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
43×100×60 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
45×110×60 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
76×100-200×100 cm, okrúhly, v dekore dub
Na odoslanie o 4 dni
55×100-140×60 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 dni
40×100×60 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 dni
45×90×50 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Na odoslanie o 4 dni
50×110×65 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 dni
50-62×110×65 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 dni
45×110×60 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
76×100-200×100 cm, okrúhly, s úložným priestorom
Na odoslanie o 4 dni
50×100×60 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 4 dni
76×100-200×100 cm, okrúhly, v dekore dub
Na odoslanie o 4 dni
50×100×60 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
55×65-130×65 cm, s úložným priestorom, rozkladací
Na odoslanie o 3 dni
42×90×60 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni