Odporúčame
Rozkladacia sedacia súprava OSLO s veľkou taburetkou Ľavá Tmavosivá
Rozmery 85×225×145 cm
História cien
- 31. 5. 2026 - 1 190 €
- 10. 10. 2024 - 1 190 €
- 28. 9. 2024 - 1 176 €
- 16. 7. 2024 - 1 170 €
- 1. 7. 2024 - 1 146 €
- 24. 6. 2024 - 1 170 €
- 17. 3. 2024 - 1 174 €
- 29. 2. 2024 - 1 182 €
- 23. 2. 2024 - 1 226 €
- 14. 2. 2024 - 1 274 €
- 15. 1. 2024 - 1 152 €
Popis produktu
Rozkladacia rohová sedacia súprava Oslo s veľkým taburetom. Pevná konštrukcia z dreva a OSB dosky. Poťah z kvalitnej tkaniny v mnohých moderných farebných odtieňoch. Sedacia časť je prešívaná. Jednoduché rozkladanie sedačky na lôžkovú podobu. Moderný škandinávsky dizajn vhodný do všetkých súčasných interiérov. Výplň - kvalitná PUR pena T28. Veľmi pohodlná vďaka odpruženiu typu Bonell. Poťah - hrubá tkanina Údržba: Odporúčame čistiť iba jemnou hubkou. Nebielte, mohlo by dôjsť k poškodeniu vlákien.
Rozmery
| Šírka: | 225 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 145 cm |
| Výška: | 85 cm |
Parametre
| Orientácia | Ľavá |
|---|---|
| Štýl | Moderný, Škandinávsky |
| Funkcie | Rozkladacie |
| Materiál čalúnenia | Látka |
| S taburetom | Ano |
| S úložným priestorom | Ano |
| Materiál rámu | Drevo |
| Výška opierky | Vysoká, Nízka |
| Výška nôh | 13 cm |
| Farba produktu | Čierna;Červená;Hnedá;Sivá |
| Tvar | Tvar L |
| Úložný priestor | Áno |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Strana sedacej súpravy | Ľavá |
| Materiál nôh | Drevo |
| Materiál zadnej časti | Hrubá tkanina |
| Varianta rohu | Pravá;Ľavá |
| Výška sedu | 42 cm |
| Šírka podrúčky | 10 cm |
| Rozmer po rozložení | 135x200 cm |
| Materiál poťahu | Hruba tkanina |
| Hĺbka sedu | 70 cm |
| Nosnosť | 120 kg |
| Počet miest na sedenie | 3;3 |
| Prateľný poťah | Nie |
| Výška podrúčky | 65 cm |
| Rohová | Áno |
| Rozkladacie | Áno |
| Farebná varianta | Tmavosivá |
| Výrobca | Signal-nabytek |
Recenzie
Najlepšie produkty od sg-nabytok.sk

Posuvné Dvere Marti I Biely mat
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Sivá
85×191 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka MILTON model 2 Hnedá/cappuccino
75×205×90 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Šatníková skriňa DERBY VI - 200 cm Dub sonoma/biela
215×200×58 cm, kovový, trojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň
Posuvné dvere RUBI I Biela
205×76 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Veľká šatníková skriňa BEGA I sonoma šírka 180 cm
215×180×58 cm, kovový, dvojdverový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Komoda CL4 - biela
74×40×35 cm, zásuvková, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Kuchynská skrinka OLIVIA S80 2D - biela
85×80×46 cm, spodná, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Predsieňová stena Duo - antracit/dub artisan
180×100×35 cm, s botníkom, so zrkadlom
Na odoslanie o 2 týždne
Rozkladacia rohová sedacia súprava HEWLET MODEL 2 Hnedá-hnedá
85×231×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka ETNA Béžová
92×212×92 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Posuvné Dvere Leo I Biely mat
205×96 cm, interiérová, posuvná
Na odoslanie o 1 týždeň
Veľká šatníková skriňa BEGA I čierna šírka 180 cm
215×180×60 cm, dvojdverový, s poličkami
Na odoslanie o 1 týždeň
Rozkladacia rohová sedacia súprava HEWLET MODEL 2 Čierna/sivá
85×231×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Šatníková skriňa TALIN IV šírka 180 cm - biela
215×180×58 cm, kovový, dvojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň
Veľká rozkladacia pohovka NEO - rovný bok - model 2 Hnedá I
91×220×93 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 14 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Šatníková skriňa TALIN III šírka 180 cm - biela
215×180×58 cm, kovový, dvojdverový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Skrinka na topánky K022 - Dub wotan/grafit
85×74×35 cm, v dekore dub, výklopný
Na odoslanie o 2 týždne













