Porovnajte ceny od 11,99 € do 16 € v 2 e-shopoch:
Skladom14 dní na vrátenie
Skladom14 dní na vrátenie
Rozmery 13×31×21 cm
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 11,99 € do 16 €:
Dekorace/bedýnka schová věci denní potřeby i různé poklady a bude skvělou designovou záležitostí v jakékoli místnosti vaší domácnosti nebo i v jiných interiérech. Nabízíme různé velikosti. Vypadají velmi stylově. Zdobená kováním. Rozmery: 31 x 21 x 13 cm. Materiál: drevo, kov. Farba: prírodná. Výrobca: VELKOOBCHOD ORION, spol. s r.o. Nedošín 132, 570 01 Litomyšl zasilka@orion.lit.cz .
| Šírka: | 31 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 21 cm |
| Výška: | 13 cm |
| Materiál | Drevo, Kov |
|---|---|
| Farba | Béžová |
| Barva | Přírodní #DCCB96 |
| Styly a motivy | Obdelník |
| Distribuce | CZ |
| Výrobca | MOREX |

58×118×45 cm, plastový, priemer
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
58×118×45 cm, plastový, priemer
Dostupné v 9 e-shopoch
Skladom