


Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Oživte svoj nábytok ľahko a behom chvíľky s praktickým multielastickým poťahom. Napínací poťah so štýlovým vzorom v neutrálnych sivých tónoch dodá vášmu kreslu úplne nové kúzlo a zaručene zútulní celý interiér. Poťah pomôže oživiť starý nábytok a schovať tak prípadné nedostatky aj opotrebenie, ale zároveň ho chráni pred špinou a poškodením, čo oceníte aj v prípade, že máte nábytok úplne nový. Vďaka kvalitnému materiálu s vysokým podielom bavlny je poťah veľmi príjemný na dotyk a zároveň odolný voči opotrebeniu aj jednoduchý na povliekanie. Je dobre roztiahnuteľný všetkými smermi, takže sa ľahko prispôsobí, skvele padne a uľahčí vám prácu pri manipulácii. Poťah je určený iba pre vyobrazený typ kresla/pohovky s podrúčkami.
| Elastické | Ano |
|---|---|
| Farba | Sivá |
| Materiál | 62 % bavlna, 36 % polyester, 2 % elastan |
| Odporúčané pranie | 40 °C |
| Rozmery | 70 - 110 cm |
| Sušička | Nie |
| Typ poťahu | Poťah na kreslo |
| Veľkosť | 70 - 110 cm |
| Výrobca | 4Home |
Používateľské recenzie
Napriek nie úplne presným rozmerom, je tak elastický, že sa prispôsobí s pekne sadne, ale veľmi tomu pomohli aj upevňovacie valčeky, bolo by dobre dodávat, alebo aspoň ponúkať ich spolu s poťahom.
Zatiaľ žiadne
Zakúpené v eshope 4home.sk
Stiahnuté z Heureky

Elastický
Na odoslanie o 3 dni
Elastický
Na odoslanie o 3 dni
Elastický
Na odoslanie o 3 dni
Elastický
Na odoslanie o 3 dni
Elastický
Na odoslanie o 3 dni
Elastický
Na odoslanie o 3 dni
Elastický
Na odoslanie o 3 dni
Elastický, univerzálne
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Elastický
Na odoslanie o 3 dni
Elastický
Na odoslanie o 3 dni
Elastický, univerzálne
Na odoslanie o 3 dni
Elastický
Na odoslanie o 3 dni
Elastický
Na odoslanie o 3 dni
Elastický
Na odoslanie o 3 dni
Elastický
Na odoslanie o 3 dni
Elastický
Na odoslanie o 4 týždne
Elastický
Na odoslanie o 3 dni
Elastický
Na odoslanie o 4 týždne
Elastický
Na odoslanie o 3 dni
Elastický
Na odoslanie o 3 dni
Elastický
Na odoslanie o 3 dni

60-110×60-110 cm, elastický
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
70-90×60-80 cm, elastický
Na odoslanie o 3 dni