










Rozmery 90×123×123 cm
Náš všestranný pracovný stôl má priestrannú pracovnú plochu, pohodlnú hornú policu a veľkú bočnú úložnú priehradku, takže naň môžete ľahko umiestniť počítač a uložiť všetky podobné zariadenia a príslušenstvo, aby ste mali všetko usporiadané a prehľadne uložené. Technické údaje: Rozmery celkové rozmery: cca 123 x 55 x 90 cm (š x h x v) horná polica: cca 120 x 25 x 1,5 cm (š x h x v) doska stola: cca 80 x 55 cm priestor pre počítač vpravo: cca 22 x 45 x 47 cm (š x h x v) Šuplík vnútorné rozmery: cca 16 x 33,5 x 8,5 cm (š x h x v) vonkajšie rozmery: cca 21,5 x 36,5 x 13 cm (š x h x v) uzavretá priehradka - dvere: cca 22 x 31 cm (š x v) uzavretá priehradka - dno: cca 22 x 40,5 cm (d x š) hmotnosť: cca 34 kg zaťaženie dosky stola: 50 kg zaťaženie úložného priestoru pre počítače vpravo: 20 kg zaťaženie zásuvky: 10 kg materiál: drevotriesková doska triedy E1 farba: čierna Obsah balenia: 1 x počítačový stôl
| Šírka: | 123 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 123 cm |
| Výška: | 90 cm |
| Materiál | Lamino |
|---|---|
| Zásuvka | Ano |
| Farba | Čierna |
| Dĺžka | 123 cm |
| Základný materiál | Drevotrieskové dosky triedy E1 |
| Farba taniera / dekor | Čierna |
| Materiál dosky | Drevotrieskové dosky triedy E1 |
| Výrobca | Miadomodo |
| Hmotnosť | 34 kg |

Cestovanie, preprava psov
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
44×35×11 cm, priemer
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Zábrany
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
70×90 cm, s osvetlením, obdĺžnikové
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
197×300×300 cm, párty stany, klasický
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Otočný, nástenný, sklopný
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
124×68×80 cm, na triedený odpad, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
S bočnou tyčou, kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Voľne stojaci
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
187×300×300 cm, párty stany, klasický
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Otočný, nástenný, sklopný
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Otočný, nástenný, sklopný
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Nástenný, sklopný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Na lavičky, polyesterový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom