


Rozmery 100×160×200 cm
Vyberte si z 2 e-shopov:
Posteľ z mangového dreva 160x200 v kategórii masívnych postelí je praktickým a štýlovým doplnkom každej spálne. So šírkou 166 cm, hĺbkou 200 cm a výškou 100 cm ponúka dostatočný priestor a pohodlie pre zdravý a pokojný spánok. Tento kúsok pochádza z Indie a je vyrobený z kvalitného dreva manga, ktoré je známe svojou pevnosťou a odolnosťou. Vďaka prirodzenému vzhľadu a jedinečným vzorom dodáva posteľ spálni prírodný a exotický šarm. Postele z manga sú navrhnuté tak, aby vydržali mnoho rokov bez straty svojej krásy a funkčnosti. Táto posteľ z masívu sa hodí nielen do moderných, ale aj do tradične zariadených interiérov, poskytujúc tak jedinečnú atmosféru pohodlia a elegancie. Na dokonale doladenie spálňového priestoru môžete túto posteľ kombinovať s ďalším nábytkom z masívu, ako je napríklad nočný stolík, komoda, šatníková skriňa alebo knižnica. Posteľ ponúka priestor pre matrac s rozmermi 160x200 cm. Výška zadnej časti je 100 cm, od roštu 65 cm, predná časť stojí vo výške 35 cm a výška od roštu je 2,5 cm. Lamelový rošt, ktorý je k posteli poskytovaný zdarma, zaisťuje perfektnú podporu matraca.
| Šírka: | 160 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Výška: | 100 cm |
| Štýl | Moderný, Škandinávsky, Orientálny |
|---|---|
| Materiál | Drevo |
| Nočný stolík | Ano |
| Set | Vrátane matraca, Vrátane roštu |
| Pôvod | Indie |
| Váha | 74.01 |
| Materiál desky | Masiv |
| Styl | Rustikální |
| Typ | Manželské |
| Tvar | Standardní |
| Čelo | S čelem |
| Sety | Postele + rošt |
| Postavení postele | Na nožičkách |
| Výrobca | Furniture-nabytek.cz |

80×200 cm, vrátane matraca, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
80×200 cm, drevená, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
80×200 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
80×200 cm, s úložným priestorom, drevená
SkladomDoprava zadarmo
80×200 cm, drevená, v rustikálnom štýle
SkladomDoprava zadarmo
80×200 cm, v modernom štýle, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, s úložným priestorom, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
80×200 cm, drevená, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
160×200 cm, vrátane matraca, drevená
SkladomDoprava zadarmo
160×200 cm, vrátane matraca, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
80×200 cm, drevená, v rustikálnom štýle
SkladomDoprava zadarmo
110×230×235 cm, drevená, v rustikálnom štýle
SkladomDoprava zadarmo
96×180×200 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Skladom
80×200 cm, orientálna
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
80×200 cm, drevená, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
50×80×200 cm
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, drevená, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Z lamina, v modernom štýle, s nožičkami
Na odoslanie o 4 týždne
180×200 cm, vrátane matraca, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
160×200 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, orientálna
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
100×80×200 cm, vrátane matraca, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
160×200 cm, drevená, v rustikálnom štýle
SkladomDoprava zadarmo
80×200 cm, drevená, orientálna
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
160×200 cm, čalúnená, v retro štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Vrátane matraca, drevená, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
80×200 cm, v škandinávskom štýle, orientálna
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
160×200 cm, drevená, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, vrátane matraca, vyvýšená
Skladom
80×200 cm, drevená, v rustikálnom štýle
SkladomDoprava zadarmo
80×200 cm, drevená, vrátane roštu
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
80×200 cm, s úložným priestorom, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo