



Rozmery 31-55×39-55×40 cm
Vyberte si z 2 e-shopov:
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Velikosti: 55x55x40 cm, 47x43x40 cm, 39x31x40 cm (ŠxVxH).
| Šírka: | 39-55 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 40 cm |
| Výška: | 31-55 cm |
| Dekor | Palisander |
|---|---|
| Materiál | Drevo |
| Sady | Ano |
| Farba | Hnedá |
| Pôvod | Indie |
| Váha | 23.01 |
| Výrobca | Furniture-nabytek.cz |