


Rozmery 60×60×40 cm
Vyberte si z 2 e-shopov:
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Odkladacie stolíky 3 ks sú vyrobené z kvalitného masívneho mangového dreva. Veľkosti: 60x60x40cm, 45x53x40cm, 30x45x40cm (ŠxVxH).Odkladacie stolíky ktoré máme na sklade dá sa prehliadnuť osobne alebo objednať na zákazku. Indický koloniálnej nábytok mango masív.
| Šírka: | 60 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 40 cm |
| Výška: | 60 cm |
| Štýl | Rustikálny, Orientálny |
|---|---|
| Materiál | Drevo |
| Sady | Ano |
| Pôvod | Indie |
| Váha | 20.01 |
| Výrobca | Furniture-nabytek.cz |

Drevený, okrúhly
Doprava zadarmo