






Rozmery 60×50×50 cm
Vyberte si z 2 e-shopov:
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
| Šírka: | 50 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 50 cm |
| Výška: | 60 cm |
| Tvar | Atypické |
|---|---|
| Farba | Béžová |
| Materiál | Drevo |
| Povrchová úprava | Mat |
| Štýl | Orientálny |
| Pôvod | Indie |
| Váha | 10.01 |
| Výrobca | Furniture-nabytek.cz |

Okrúhly
Doprava zadarmo