




Rozmery 50×120×45 cm
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 334 € do 668 €:
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vytvorte si vo svojej obývačke atmosféru harmónie a elegancie s naším TV stolíkom rustikálnym z dreva mango s rozmermi 120 x 50 x 45 cm. Tento TV stolík je nielen funkčný, ale aj estetickým klenotom, ktorý dodá vášmu interiéru jedinečný charakter. Vyrobený z kvalitného mangového dreva, ktoré pochádza z Indie, prináša nádherný pocit autenticity a prírodnej krásy. TV stolík rustikálny je vybavený tromi zásuvkami a jednou skrinkou, pričom každá časť je starostlivo ručne zdobená jemnými vyrezávanými ornamentmi. Tieto detaily spolu s rozličnými úchytkami jednotlivých zásuviek zaručujú nielen jednoduché otváranie a zatváranie, ale aj prinášajú do vášho domova umelecký nádych. S obľubou sa kombinuje s ďalšími kusmi rustikálneho nábytku, ako sú konferenčné stolíky, knižnice, komody, a kreslá, ktoré spolu tvoria harmonický celok. Tento rustikálny nábytok je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú nábytok z masivu, ktorý vyniká nielen kvalitou, ale aj nádherným vzhľadom.
| Šírka: | 120 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 45 cm |
| Výška: | 50 cm |
| Typ | Na nožičkách |
|---|---|
| Štýl | Rustikálny |
| Povrchová úprava | Mat |
| Materiál | Drevo |
| Pôvod | Indie |
| Váha | 37.01 |
| Výrobca | Furniture-nabytek.cz |

71×200 cm, na nožičkách, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
20×120×25 cm, na nožičkách, matný
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Závesný, v rustikálnom štýle, matný
SkladomDoprava zadarmo
41×200×37 cm, v dekore dub, na nožičkách
SkladomDoprava zadarmo
Závesný, matný, v dekore orech
SkladomDoprava zadarmo