


Rozmery 40-100×96×218 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vstúpte do sveta elegancie a trvácnosti s našou výnimočnou posteľou z masívu 90x200 vyrobenou z ušľachtilého palisandru. Táto posteľ je súčasťou našej exkluzívnej kolekcie RAMI a prináša do vašej spálne nádych exotiky a luxusu. Vďaka svojmu jedinečnému dizajnu a precíznemu remeselnému spracovaniu je táto posteľ ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú kombináciu štýlu a funkčnosti. Posteľ meria na šírku 96 cm, do hĺbky 218 cm a jej výška je 100 cm pri čele a 40 cm pri záhlaví, čo zaručuje pohodlné a praktické používanie. Masívna konštrukcia a vysokokvalitný palisander, ktorý pochádza priamo z Indie, dodávajú tejto posteli exkluzívnu robustnosť a nadčasovú krásu. Palisander je známy svojou tvrdosťou a odolnosťou, čo zaručuje dlhú životnosť tohto nádherného kusu nábytku. K posteli je poskytnutý lamelový rošt zdarma, čo podčiarkuje jej vysokú hodnotu a praktickosť. Pre dosiahnutie dokonalej harmónie vo vašej spálni odporúčame k tejto posteľi z masívu pridať ďalšie kúsky nábytku ako sú nočné stolíky, komody, šatníkové skrine alebo police. Tieto doplnky z našej kolekcie RAMI harmonicky ladia s postelou a transformujú vašu spálňu do oázy pokoja a elegancie.
| Šírka: | 96 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 218 cm |
| Výška: | 40-100 cm |
| Štýl | Moderný, Rustikálny, Škandinávsky |
|---|---|
| Dekor | Palisander |
| Materiál | Drevo |
| S nožičkami | Ano |
| S čelom | Ano |
| Set | Vrátane roštu |
| Farba | Hnedá |
| Pôvod | Indie |
| Váha | 57.01 |
| Materiál desky | Masiv |
| Styl | Rustikální |
| Typ | Manželské |
| Tvar | Standardní |
| Čelo | S čelem |
| Sety | Postele + rošt |
| Postavení postele | Na nožičkách |
| Výrobca | Furniture-nabytek.cz |

80×125×206 cm, v modernom štýle, s nožičkami
Skladom
55×80×202 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Skladom
35×80×200 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Skladom
65×98×206 cm, drevená, v rustikálnom štýle
Skladom
V modernom štýle, v dekore dub, s nožičkami
Skladom
Vrátane matraca, vrátane roštu, v modernom štýle
Skladom
55×80×202 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Skladom
35×80×200 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Skladom
90×200 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, s nožičkami, bez matraca
Skladom
55×80×202 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Skladom
76×120×200 cm, čalúnená, s čelom
Skladom