



Rozmery 50×45×45 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Odkladací stolík Mira z masívu je vyrobený z kvalitného masívneho palisandrového dreva. Odkladacie stolíky ktoré máme skladom sa dajú prehliadnuť osobne alebo objednať na zákazku v ktoromkoľvek z našich ponúkaných odtieňov! Indický koloniálnej nábytok palisander masív.
| Šírka: | 45 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 45 cm |
| Výška: | 50 cm |
| Tvar | Štvorcové |
|---|---|
| Štýl | Rustikálny, Industriálny, Orientálny |
| Dekor | Palisander |
| Farba | Hnedá |
| Materiál | Drevo |
| Pôvod | Indie |
| Váha | 11.01 |
| Výrobca | Furniture-nabytek.cz |

50 cm, ⌀ 46 cm, kovový, okrúhly
SkladomDoprava zadarmo