Eglo 99375 - LED Stropné svietidlo PHIANEROS LED/22W/230V
Do obchodu Svet-svietidiel.sk
DostupnosťSkladom
Doprava zadarmo
Produkt môžete vrátiť do 60 dní
Svet-svietidiel.sk
Zobraziť recenzie
Parametre
Doporučený typ žiarovkyLED
ZapínanieVypínač
Napájacie napätie230V
TvarOkrúhle
UmiestnenieDo  spálne a  obývačky
Počet  svetielSamostatné, Viaceré v  skupine
Farba svetlaTeplé biele
FarbaBiela
TypStropné svietidlo
MiestoObývačka/Spálňa
Počet žiaroviek1
PäticaIntegrovaný LED modul
Napätie230 V
Teplota chromatickosti3000 K
Celkový svetelný tok2800 lm
FunkcieLED technológia
Stupeň krytia (ip)IP20
Max. príkon zdroja22 W
Žiarovky súčasťou baleniaÁNO (LED)
Príkon zdroja22 W
Ekvivalent klasickej žiarovky193 W
Index podania farieb (cri)80 Ra
Priemerná životnosť zdroja25000 h
Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom2
Záručná doba60 mesiacov
Celkový príkon svietidla22 W