Odporúčame
Psací stůl olše Marcel hloubka 48
Rozmery 74×100×48 cm
História cien
- 27. 5. 2026 - 275 €
- 1. 2. 2024 - 275 €
- 31. 1. 2024 - 313 €
Popis produktu
O PRODUKTU Psací stůl Marcel má funkční uspořádání, a tak se hodí do kanceláře i do domácnosti. Je zhotoven z přírodního borovicového dřeva, takže má stabilní a odolnou konstrukci. Díky univerzálnímu vzhledu se hodí do pokoje pro mladé, do klasických i moderních interiérů. Nábytek je vyroben z borovicového dřeva nejlepší kvality a natřen 3 vrstvami ekologického laku. Jako jedni z mála používáme při výrobě laky, které mají certifikát Státní hygienické stanice. Laky, které používáme, jsou schváleny pro použití na předmětech, s kterými přicházejí do styku děti (shoda s normou DIN EN 71, č. 3). Výrobek je dodáván v balících a je určen pro samostatnou montáž. Rozměry: Cena obsahuje: Celková šířka: 100cm Celková výška: 74cm Celková hloubka: 48cm Tloušťka desky: 2cm Psací stůl dřevěný Marcel Montážní sadu + klíč Návod k montáži Pojištěnou zásilku
Rozmery
| Šírka: | 100 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 48 cm |
| Výška: | 74 cm |
Parametre
| Povrchová úprava | Lesk |
|---|---|
| Typ | Písacie |
| Dekor | Jelša, Borovica |
| Farba | Hnedá |
| Štýl | Moderný |
| Výrobca | AMI Nábytek |































