Odporúčame
4Home Sada Bamboo Premium osuška a uterák hnedá, 70 x 140 cm, 50 x 100 cm
Zákazníci najčastejšie spomínajú
Zobraziť recenzie- Kvalitní materiál (44%)
- Pěkný vzhled/barva (22%)
História cien
- 17. 4. 2026 - 9,99 €
- 25. 3. 2026 - 9,99 €
- 25. 2. 2026 - 11,49 €
- 13. 2. 2026 - 12,99 €
- 6. 2. 2026 - 14,99 €
- 20. 10. 2025 - 16,99 €
- 14. 8. 2025 - 12,99 €
- 14. 5. 2025 - 14,49 €
- 25. 4. 2025 - 15,99 €
- 25. 3. 2025 - 20,49 €
- 1. 3. 2025 - 18,49 €
- 18. 2. 2025 - 21,49 €
- 13. 1. 2025 - 18,99 €
- 31. 12. 2024 - 19,99 €
- 18. 12. 2024 - 19,49 €
- 16. 12. 2024 - 17,99 €
- 12. 12. 2024 - 16,49 €
- 11. 12. 2024 - 14,99 €
- 9. 12. 2024 - 12,99 €
- 3. 12. 2024 - 11,99 €
- 26. 11. 2024 - 12,99 €
- 20. 11. 2024 - 13,99 €
- 24. 10. 2024 - 16,99 €
- 24. 9. 2024 - 15,99 €
- 5. 9. 2024 - 13,99 €
- 3. 9. 2024 - 10,99 €
- 26. 8. 2024 - 9,99 €
- 23. 7. 2024 - 10,99 €
- 17. 7. 2024 - 9,99 €
- 17. 6. 2024 - 10,99 €
Popis produktu
Doprajte si exkluzívne pohodlie a dajte zbohom baktériám s extra jemným uterákom a osuškou z radu Bamboo Premium. Vďaka vysokému obsahu bambusových vlákien (70%) je materiál veľmi šetrný k pokožke a tiež má prirodzené antibakteriálne vlastnosti, ktoré bránia tvorbe plesní a množeniu baktérií. Kombinácia bambusových vlákien a jemnej bavlny zaisťuje vysokú savosť a dokonalú jemnosť, ktorá vás bude rozmaznávať každý deň. S kvalitnou sadou Bamboo Premium doprajete svojej pokožke po kúpeli tú najlepšiu starostlivosť. Navyše vďaka elegantnej neutrálnej farbe a štýlovej bordúre skvele doladíte svoju kúpeľňu. Osuška a uterák sú vďaka svojim jedinečným vlastnostiam vhodné aj pre jemnú detskú pokožku a pre alergikov. Balenie obsahuje: 1x uterák 50 x 100 cm 1x osušku 70 x 140 cm
Parametre
| Materiál | Bavlna, Bambus |
|---|---|
| Množstvo | Sady |
| Motív | Zvieratká |
| Farba | Hnedá |
| Gramáž | 450 g/m2 |
| Odporúčané pranie | 60 °C |
| Počet kusov v sade | 2 ks |
| Rozmery | 50 x 100 cm, 70 x 140 cm |
| Sušička | Áno |
| Veľkosť | 50 x 100 cm, 70 x 140 cm |
| Žehlenie | Odporúčame žehliť na strednú teplotu |
| Výrobca | 4Home |
Recenzie
Zákazníci najčastejšie spomínajú
- Kvalitní materiál (44%)
- Pěkný vzhled/barva (22%)
- Dostupná cena (11%)
Používateľské recenzie
Kvalitní zboží za dostupnou cenu, jako dárek super.
Zakúpené v eshope 4home.sk
Stiahnuté z Heureky
Všetko ok
Zakúpené v eshope 4home.sk
Stiahnuté z Heureky
Kvalitní produkt
Zakúpené v eshope 4home.sk
Stiahnuté z Heureky
Super osuška a uterák
Zakúpené v eshope 4home.sk
Stiahnuté z Heureky
Pekná farba, v skutočnosti krajšia ako na obrázku, vhodná pre chlapa, materiál mäkký, celkový dojem veľmi dobrý...
Zakúpené v eshope 4home.sk
Stiahnuté z Heureky





























