Odporúčame
Dvojdverová komoda so zásuvkami Neston 1600-2D/3DR - biela / dub wotan
Rozmery 80×160×40 cm
História cien
- 16. 5. 2026 - 117 €
- 17. 4. 2024 - 117 €
- 3. 4. 2024 - 123 €
- 12. 2. 2024 - 131 €
- 15. 1. 2024 - 154 €
Popis produktu
Priestranná dvojdverová komoda so zásuvkami NESTON 1600-2D/3DR Vám pomôže uskladniť všetky potrebné veci. Rozmery komody sú (ŠxHxV): 160,1x40x80 cm. Farebné prevedenie je v kombinácii farieb biela a dub wotan, dopĺňajú elegantné čierne úchytky. Na jej výrobu boli použité kvalitné materiály ako DTD (drevotriesková doska) či pevné kovanie. Hrúbka pevného korpusu drevotriesky má rozmery 16 mm, predné dosky majú taktiež 16 mm. Hrana ABS je 0,5. Štýlový dizajn komody je ozvláštnený zrezaním dvierok do uhlu 45°. Zásuvky sú vybavené teleskopickým kovaním. Krásna a praktická komoda sa stane Vaším každodenným pomocníkom.
Rozmery
| Šírka: | 160 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 40 cm |
| Výška: | 80 cm |
Parametre
| Dekor | Dub |
|---|---|
| Materiál | Lamino |
| Tvar | Rovné |
| Farba | Biela |
| Zatváranie | Zásuvkové, Kombinované |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ otvárania | Klasické |
| Nožičky | Bez nožičiek |
| Váha s obalom výrobcu | 62 kg |
| Počet balíkov výrobcu | 2 ks |
| Objem v zabalenom stave výrobcu | 0.122 m3 |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | Neston 1600-2D/3DR |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Biela |
| Farba (slovne) | Biela / dub wotan |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | DTD |
| Druh aglomerovaného materiálu | DTD |
| Osvetlenie | Nie |
| Výhody produktu | Štýlový dizajn |
| Funkcia pomalého zatvárania | Nie |
| Orientácia | Ľavá aj pravá |
| Doplňujúce informácie | Teleskopické kovanie |
| Dvierka / dvere | Áno |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Košíky | Nie |
| Nábytkový systém | Nie |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Počet dverí / dvierok | 2 |
| Polička | Áno |
| Počet poličiek | 2 |
| Počet sekcií | 2 |
| Priestorový tvar | Rovný |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Počet zásuviek | 3 |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Smer otvárania dverí / dvierok | Doľava aj doprava |
| Strana zásuviek | Ľavá |
| Vhodné do kancelárie | Áno |
| Vhodné do kúpeľne | Nie |
| Vzhľad | Moderný |
| Zásuvky | Áno |
| Výrobca | NABBI |
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
106×30×30 cm, stojaci, vnútorný
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
PC stolík Lindes - dub sonoma
75×68×50 cm, počítačové, v modernom štýle
Skladom
Kovový stojan na kvety Bamir Typ 4 - tmavosivá
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Nočný stolík Molgan - biela
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
Príručný stolík na kolieskach Abbas New - biela
50×40×24 cm, s úložným priestorom, obdĺžnikový
Skladom
Stojace zrkadlo Laval - biela
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Jednodverová komoda so zásuvkami Nosen C1 - dub sonoma
81×100×38 cm, zásuvková, kombinovaná
Skladom
Polica Tripaso 3 - biela
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Kovový stojan na kvety Bamir Typ 3 - zlatá
108×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Kúpeľňová skrinka na stenu (2 ks) Baleta 2S - alaska / biely lesk
76×33×22 cm, závesná, lesklá
Skladom
Otvorená šatníková skrinka Signes VT2 1000 - dub sonoma
110×100×50 cm, so závesnou tyčou, v modernom štýle
Skladom
Policový regál Signes OPA 600 - biela
110×60×35 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Kúpeľňová skrinka Natali Typ 7 - biela
61×20×45 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Stojace zrkadlo Laval - hnedá
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Enna L - hnedá
90×125×193 cm, s úložným priestorom, látková
Skladom
Dvojdverová policová skriňa Servo Typ 1 - dub artisan
180×70×35 cm, dvojdverový, v dekore dub
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 4 dni











