Odporúčame
Dvojdverová vitrína so zásuvkou Bova TC-2D/1DR - pieskový dub / woodcon
Rozmery 134×90×44 cm
História cien
- 20. 5. 2026 - 127 €
- 18. 7. 2024 - 127 €
- 17. 4. 2024 - 146 €
- 3. 4. 2024 - 153 €
- 15. 1. 2024 - 162 €
Popis produktu
Na dvojdverovej vitríne so zásuvkou BOVA TC-2D/1DR oceníte nielen jej bohatý úložný priestor, ale aj nadčasový dizajn, ktorý vitrína vyžaruje. Rozmery vitríny sú (ŠxHxV): 90x44,5x134 cm. Jej farebné prevedenie je v kombinácii farieb woodcon a pieskový dub, ktoré dokopy krásne ladí a vytvára pocit jemnosti. Na jej výrobu sme použili spoľahlivé materiály ako DTD či odolné kovové nohy, ktoré ľahko vydržia všetky potrebné zaťaženia. Zásuvka disponuje kvalitným teleskopickým kovaním. Hrúbka pevného korpusu drevotriesky má rozmery 16 a 22 mm, predné dosky majú 16 mm. Hrana ABS je 0,5/1. Výhodou je tiež ochranné balenie, ktoré má za úlohu ochrániť nábytok pri preprave. Spoľahnúť sa tiež môžete na pevné kovové úchytky či systém značky Häfele, ktorý zaručí jednoduchú manipuláciu s dvierkami.
Rozmery
| Šírka: | 90 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 44 cm |
| Výška: | 134 cm |
Parametre
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| Povrchová úprava | Mat |
| Materiál | Lamino |
| Dekor | Dub |
| Objem v zabalenom stave výrobcu | 0.136 m3 |
| Váha s obalom výrobcu | 62.12 kg |
| Počet balíkov výrobcu | 3 ks |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | Bova TC-2D/1DR |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Dub |
| Farba (slovne) | Pieskový dub / woodcon |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | DTD |
| Druh aglomerovaného materiálu | DTD |
| Osvetlenie | Nie |
| Funkcia pomalého zatvárania | Nie |
| Orientácia | Ľavá aj pravá |
| Doplňujúce informácie | Kovové nohy a úchytky |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Jedno prevedenie |
| Nábytkový systém | Áno |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Počet dverí / dvierok | 2 |
| Počet poličiek | 4 |
| Počet sekcií | 6 |
| Priestorový tvar | Rovný |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Počet zásuviek | 1 |
| Sektorový prvok | Áno |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Vhodné do kancelárie | Áno |
| Vhodné do kúpeľne | Nie |
| Vzhľad | Moderný |
| Zásuvky | Áno |
| Výrobca | NABBI |
Recenzie
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
106×30×30 cm, stojaci, vnútorný
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Príručný stolík na kolieskach Zoela New - biela
70×60×24 cm, s úložným priestorom, obdĺžnikový
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Stojace zrkadlo Laval - biela
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Príručný stolík na kolieskach Abbas New - biela
50×40×24 cm, s úložným priestorom, obdĺžnikový
Skladom
Nočný stolík Molgan - biela
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
Dvojdverová policová skriňa Servo Typ 1 - dub artisan
180×70×35 cm, dvojdverový, v dekore dub
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, s úložným priestorom, matný
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Botník Kontre - prírodná / čierna
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, v rustikálnom štýle
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Vivat New Typ 2 - dub artisan
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Konferenčný stolík Edria - biela
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Rohový PC stolík Alsen - dub sonoma / biela
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
PC stolík Lindes - dub sonoma
75×68×50 cm, počítačové, v modernom štýle
Skladom
Vitrína Norty Typ 4 - dub sonoma
210×57×40 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zásuvkami Adeli - biela
177×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Zásuvková komoda Garbo 3 - dub sonoma
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom







