Odporúčame
Rozkladacia pohovka s úložným priestorom Soria - tmavozelená (Kronos 19) / orech
Rozmery 93×110×195 cm
História cien
- 28. 5. 2026 - 402 €
- 4. 4. 2024 - 402 €
- 27. 3. 2024 - 405 €
- 15. 1. 2024 - 365 €
Popis produktu
Elegantná pohovka SORIA vnesie do každého interiéru útulnosť a pohodu, vďaka jej dizajnovému prevedeniu, ktoré je doplnené prešívanými bokmi s dekoračnými gombíkmi. Táto pohodlná pohovka Vás neočarí len svojou krásou. S radosťou Vám zabezpečí nielen dokonalé sedenie, ale vďaka jej rozkladacej funkcii si užijete aj ničím nerušený a pokojný spánok, na ploche na spanie s rozmerom (ŠxH): 110x195 cm. Bonusom pohovky je priestranný, úložný priestor, do ktorého bezproblémov uložíte deky alebo vankúše. Pohovka je čalúnená modernou, kvalitnou a na dotyk príjemnou látkou tmavozelenej farby (Kronos 19). Rozmery pohovky sú (ŠxHxV): 216x87x93 cm, výška sedadla je 41 cm a hĺbka sedu je 55 cm. Je postavená na nízkych, drevených nožičkách v prevedení orech, s výškou 9,5 cm a tak je zabezpečené jej vetranie a cirkulácia vzduchu pod ňou. Ergonomické riešenie pre maximálne pohodlie zabezpečujú vltnité pružiny a výplň z mäkkej peny T30. Pohovka sa dá rozložiť pomocou klik-klak mechanizmu. Pohodlne sa usaďte a naplno si vychutnajte zaslúžený oddych na tejto štýlovej a útulnej pohovke.
Rozmery
| Šírka: | 110 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 195 cm |
| Výška: | 93 cm |
Parametre
| Funkcie | Rozkladacie |
|---|---|
| Materiál čalúnenia | Látka |
| S úložným priestorom | Ano |
| Materiál rámu | Drevo |
| Štýl | Moderný |
| S nožičkami | Ano |
| Výška opierky | Vysoká, Nízka |
| S vankúšmi | Ano |
| Objem v zabalenom stave výrobcu | 0.798 m3 |
| Počet balíkov výrobcu | 1 ks |
| Váha s obalom výrobcu | 73 kg |
| Čistá váha výrobcu | 70 kg |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | Soria |
| Hĺbka sedadla (cm) | 55 |
| Výška sedadla (cm) | 41 |
| Šírka plochy na spanie (cm) | 110 |
| Hĺbka plochy na spanie (cm) | 195 |
| Celková plocha na spanie (š x h cm) | 110 x 195 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať namokro |
| Farebné prevedenie (primárne) | Zelená |
| Farba (slovne) | Tmavozelená (Kronos 19) / orech |
| Prevedenie poťahu | Zelená |
| Označenie prevedenia poťahu | Kronos 19 |
| Materiál (primárny) | Látka |
| Materiál (slovne) | Látka / masívne drevo |
| Poťahový materiál | Látka |
| Výhody produktu | Rozklad, úložný priestor |
| Nastaviteľné opierky hlavy | Nie |
| Nastaviteľné opierky rúk | Nie |
| Relaxačná funkcia | Nie |
| Rozkladacia funkcia | Áno |
| Úložný priestor | Áno |
| Čalúnenie zadnej časti | Áno |
| Doplnkové vankúše | Nie |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Pohľadový korpus | Nie |
| Priestorový tvar | Rovný |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Tmavá |
| Vzhľad | Moderný |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | NABBI |
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Písací stôl s regálom Talent T5 - biela
120×120×55 cm, písacie, v modernom štýle
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Kovový stojan na kvety Bamir Typ 4 - tmavosivá
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Polica Tripaso 5 - dub sonoma / biela
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma / biela
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Rohový PC stolík Alsen - dub sonoma / biela
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
Botník Kontre - prírodná / čierna
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Predsieň so zrkadlom Ramiola - dub sonoma
203×90×30 cm, s botníkom, so zrkadlom
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Konferenčný stolík Edria - biela
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Zásuvková komoda Garbo 3 - dub sonoma
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Skladom
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Vivat New Typ 2 - dub artisan
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zásuvkami Adeli - biela
177×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Skladom
Šatníková skriňa Gwen 70429 4D - dub sonoma
200×154×50 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom




























