
Polička SAT Vision čierna SATDVIPOLMC
8×23 cm, v modernom štýle, rovná
SkladomRozmery 5×45×15 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Majte v kúpeľni vždy všetko po ruke s praktickou poličkou značky KELA z kolekcie Makira. Elegantná kombinácia chrómovanej mosadze a bezpečnostného skla vytvára jednoduché línie a moderný dizajn, ktorý perfektne doplní každý interiér. Vysoko kvalitné materiály zaistia dlhú životnosť. Súčasťou balenia je lepidlo so silným účinkom, vďaka ktorému pohodlne pripevníte aj bez vŕtania.Značka KELA bola založená roku 1903 v Nemecku a má viac než storočnú históriu. Do dnešného dňa získala veľmi silné postavenie nielen na domácom trhu, ale aj vo svete. Jej výrobky pre domácnosť, najmä potom do kúpeľne a kuchyne, sú známe svojím inovatívnym konceptom s nadčasovým dizajnom a nekompromisnou kvalitou.
| Šírka: | 45 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 15 cm |
| Výška: | 5 cm |
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| Tvar | Rovné |
| Farba | Sivá |
| Hĺbka (cm) | 15 cm |
| Materiál | Kov + sklo |
| Šírka (cm) | 45 cm |
| Výška (cm) | 5 cm |
| Výrobca | KELA |

8×23 cm, v modernom štýle, rovná
Skladom
204×27×35 cm, v modernom štýle, rovná
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, rovná, priemer
Skladom
30×60 cm, v modernom štýle, rovná
Dostupné v 2 e-shopoch

V modernom štýle, rovná, priemer
Skladom
55×150×30 cm, rovná, priemer
SkladomDoprava zadarmo
45×30 cm, v modernom štýle, rovná
Dostupné v 2 e-shopoch

8×30×11 cm, v modernom štýle, rovná
Skladom
33×63×10 cm, v modernom štýle, rovná
Skladom
8×30×11 cm, rovná, priemer
Skladom
60×30 cm, v modernom štýle, rovná
Dostupné v 2 e-shopoch