Produkty, ktoré by sa Vám mohli páčiť
Eglo 99022 - LED RGB Stmievateľné stropné svietidlo BRIAGLIA-C LED/24,8W/230V
História cien
- 23. 5. 2026 - 49,9 €
- 20. 4. 2026 - 49,9 €
- 16. 12. 2025 - 79,9 €
- 7. 11. 2025 - 88,9 €
- 20. 7. 2024 - 118,9 €
- 15. 1. 2024 - 146,9 €
Popis produktu
Světlo sa ubiera novým smerom - EGLO connect Diaľkové ovládanie nie je súčasťou balenia. Nepotrebujete wi-fi ani adaptér. Nastaviteľné chytrým telefónom/tabletom alebo diaľkovým ovládačom. Bluetooth s malou spotrebou energie. Bezplatná aplikácia na Android a iOS App. 2700K teplá biela - 6500K studená biela. Výber z 16 miliónov farieb - funkcia RGB. Plynulé stmívanie svietidla (0-100%). Nastavenie predvybraných farieb. Možnosť nastavenia času na zapnutie a vypnutie svietidla. Disco funkcia zmení svetelnú atmosféru v závislosti na Vami zvolenej hudbe (podľa rytmu), ktorú máte uloženú vo Vašom mobilnom zariadení/tablete. Svietidlá je možné ovládať ovládačom aj mobilným telefónom súčasne.
Parametre
| Doporučený typ žiarovky | LED |
|---|---|
| Hlavný materiál | Sklo, Kov |
| Štýl | Moderný |
| Zapínanie | Diaľkovo ovládané |
| Napájacie napätie | 230V |
| Tvar | Okrúhle |
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
| Počet svetiel | Samostatné |
| Smart | Ano |
| Farba svetla | Teplé biele, Denné biele, Studené biele |
| Farba | Biela |
| Funkcie | Stmievateľné mobilným telefónom/LED technológia/RGB |
| Typ | Stropné svietidlo |
| Miesto | Spálňa/Obývačka |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Napätie | 230 V |
| Teplota chromatickosti | 2700-6500 K |
| Celkový svetelný tok | 3150 lm |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Max. príkon zdroja | 24,8 W |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Príkon zdroja | 24,8 W |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 215 W |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Záručná doba | 60 mesiacov |
| Celkový príkon svietidla | 24,8 W |
| Series | OWINO Lucide |
| Výrobca | Eglo |
Odporúčame

Moderné stropné svietidlo oceľ vrátane LED a stmievača - Rondas
LED, kovové, v modernom štýle
Skladom
Stropné bodové svetlo čierne so zlatom s dymovým sklom 3-svetlo - Zuzanna
V modernom štýle
Skladom
Japandi stropné svietidlo hnedé 3-svetlá - Multi Bida
Drevené, v modernom štýle, zapínané vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Stropný ventilátor čierny 55 cm vrátane LED stmievateľný s diaľkovým ovládaním - Mandy
LED, s diaľkovým ovládaním, do spálne a obývačky
Skladom
Dizajnové stropné svietidlo béžové - Bida
Papierové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Moderné stropné svietidlo čierne 2-svetlá nastaviteľné obdĺžnikové - Jeana
V modernom štýle, zapínané vypínačom, v industriálnom štýle
Skladom
Japandi stropné svietidlo biele 3-svetlá - Multi Bida
V modernom štýle, zapínané vypínačom, v škandinávskom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Moderné stropné svietidlo čierne s bielou 50 cm 3-svetlo - Drum Duo
Kovové, plastové, v modernom štýle
Skladom
Stropné svietidlo v štýle Art Deco zlaté so sklom - Ayesha
Sklenené, kovové, v modernom štýle
Skladom
Art Deco stropné svietidlo mosadz s jantárovým sklom - Busa
Sklenené, kovové, zapínané vypínačom
Skladom
Orientálne ratanové stropné svietidlo 38 cm - Trammy
Drevené, zapínané vypínačom, okrúhle
Skladom
Vonkajšie nástenné svietidlo čierne vrátane LED IP65 solárne - Charlene
LED, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Moderné stropné svietidlo sivohnedé s bielou farbou 34 cm IP44 - Walden
V modernom štýle, zapínané vypínačom, s 1 svetlom
Skladom
Moderné stropné svietidlo čierne 60 cm vrátane LED s 3-stupňovým stmievaním - Morning
LED, v modernom štýle, zapínané vypínačom
SkladomModerné stropné svietidlo čierne pre koľajnicový systém 1-fázové 5W 400 lm 2700-4000K - Iconic Tsiri
V modernom štýle, zapínané vypínačom, s 1 svetlom
Skladom
Dizajnové stropné svietidlo čierne s bielou farbou vrátane LED s 3-stupňovým stmievaním - Xavi
LED, v modernom štýle, zapínané vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Stropné svietidlo zelené 40 cm vrátane LED - Drum LED
LED, zapínané vypínačom, okrúhle
Skladom
Stropné svietidlo v štýle Art Deco čierne s dymovým sklom - Busa
Sklenené, zapínané vypínačom, v retro štýle
Skladom
Orientálne stropné svietidlo ratan 30 cm - Tromma
Drevené, zapínané vypínačom, s napätím 230V
Skladom
Moderné zabudované bodové svetlo čierne GU10 35 mm okrúhle výkyvné - Installa
V modernom štýle, zapínané vypínačom, okrúhle
Skladom
Stropné svietidlo drevené vrátane LED 3-krokové stmievateľné 4-svetlá - Navara
LED, drevené, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Orientálne stropné svietidlo bambus - Amira
Zapínané vypínačom, atypické, do spálne a obývačky
Skladom
Priemyselné bodové svetlo čierne 2-svetlo - Suplux
Kovové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Japandi stropné svietidlo krémové s ľanovým tienidlom - Aisha
Papierové, zapínané vypínačom, s napätím 230V
Skladom
Moderné stropné svietidlo čierne 50cm 3-svetlé - Drum Duo
V modernom štýle, zapínané vypínačom, okrúhle
Skladom
Japandi stropné svietidlo béžové 3-svetlá - Multi Bida
LED, kovové, zapínané vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Moderné štvorcové stropné svietidlo vrátane LED - Plater
LED, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Art Deco stropné svietidlo čierne s dymovým sklom 2-svetlá - Vidro
LED, sklenené, kovové
Skladom
Moderné stropné svietidlo zlaté 41 cm IP44 - Yuma
Kovové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Inteligentné stropné svietidlo biele 29,5 cm vrátane LED RGBW IP54 - Siem
LED, s diaľkovým ovládaním, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomNajlepšie produkty od Svet-svietidiel.sk

Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/24W/230V 3000-6500K biela + DO
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/36W/230V 3000-6500K biela +DO
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
SADA 3x LED Žiarovka Philips A60 E27/8W/230V 2700K
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
SADA 6x LED Žiarovka Philips GU10/4,6W/230V 2700K
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Brilagi - Stolná lampa BANK OFFICE 1xE27/60W/230V mosadz/zelená
Zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi-LED Stmievateľné kúpeľňové svietidlo FRAME SMART LED/50W/230V IP44 čierna+DO
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Sada 6x LED žiaroviek Philips GU10/4,6W/230V 4000K
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Sollux SL.0469 - Luster na lanku PASTELO 1 1xG9/8W/230V čierna
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED zrkadlové osvetlenie do kúpeľne LED/12W/230V 4000K 60 cm IP44 čierne
S osvetlením, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
LED RGBW Stmievateľná detská lampa LED/1W/5V USB 1200 mAh kapybara
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stmievateľný luster SLEEKLINE SMART LED/40W/230V Wi-Fi Tuya čierna+DO
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stropné svietidlo POOL LED/36W/230V 3000/4000/6000K pr. 30 cm biela
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - Stolná lampa BANK OFFICE 1xE27/60W/230V mosadz/biela
Zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
Eglo 44078 - Nástenné svietidlo TOWNSHEND 1xE27/60W/230V
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED Stmievateľná dotyková stolná lampa BUNNY LED/7W/230V 2700/4000/6500K biela
LED, so stmievačom, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - Stropné svietidlo CLARE 2xE27/24W/230V pr. 30 cm biela
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Kúpeľňové svietidlo ULTRA SLIM LED/18W/230V 30x30 cm biela IP54
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stmievateľné svietidlo POOL SMART LED/60W/230V 3000-6000K 50 cm + DO
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo





















































