







Rozmery 200×80 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
JUWEL SAMBA 200 - absolútne unikátny model balkónového sušiaku na bielizeň. Sušiak pripevníte na strop balkóna a potom ho v prípade potreby iba stiahnete za lanko nadol. Po usušení bielizne zase celý sušiak jednoducho zatiahnutím za lanko vytiahnete nahor k stropu, kde sa zloží do hliníkového puzdra s rozmermi 10 x 10 x 200 cm. Spoločnosť JUWEL je jedným z najväčších európskych výrobcov prémiových modelov domácich i záhradných sušiakov na bielizeň. Produkty tejto firmy sa vyznačujú šikovným nápadom a dokonalou kvalitou. Výrobky JUWEL nie sú dovážané ako väčšina podobných produktov odkiaľsi z ďalekého východu, ale sú vyrábané v európskej kvalite v malebnom mestečku Imst uprostred rakúskych Álp. Farba:modrá / strieborná Materiál:hliník / plast Rozmery:šírka: 200 cmhĺbka: 80 cm dĺžka šnúry: 19 msušiaca plocha: 150 x 81 cmhliníkové puzdro: 10 x 10 x 200 cm Hmotnosť:7 kg
| Šírka: | 200 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 80 cm |
| Umiestnenie | Vonkajšie |
|---|---|
| Typ | Závesné |
| Skladanie | Vyťahovacie |
| Farba | Modrá |
| Hmotnosť | 7 kg |
| Materiál | Kov, Plast |
| Výrobca | Lanitplast |

21×57×37 cm, vonkajší, závesný
Skladom