


Rozmery 60×1 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Béžová Obklad Gres 9,4 mm 1. trieda Imitácia Mramoru Mrazuvzdorná BALDOCER Ceramicas
| Šírka: | 60 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 1 cm |
| Umiestnenie | Do kuchyne, Do kúpeľne |
|---|---|
| Materiál | Keramika |
| Farba | Béžová |
| Povrch | Lesk |
| Tvar | Štvorec |
| Oteruodolnosť pei | PEI 3 |
| Kvalita | 1. trieda |
| Séria | Velvet |
| Možnosti použitia | Interiér |
| Rektifikácia | Rektifikované |
| Rozmer v cm | 60x60 |
| Miesto použitia | Kuchyňa, Kúpeľňa, Schody Interiér, Obývačka, WC, Chodba, Krb, Spálňa |
| Druh | Obklad, Dlažba |
| Vzhľad | Imitácia Mramoru, Luxusný, Lesklý |
| Vlastnosti | Mrazuvzdorná |
| Hrúbka | 9,4 mm |
| Počet kachličiek v balení | 3 ks |
| Výrobca | BALDOCER Ceramicas |

Do kúpeľne, do kuchyne, vonkajší
Na odoslanie o 2 týždne
30×1 cm, do kúpeľne, do kuchyne
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Matný, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Keramický, matný, obdĺžnikový
Skladom
Keramický, lesklý, obdĺžnikový
Skladom

Lesklý, obdĺžnikový
Skladom
Lesklý, obdĺžnikový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Do kúpeľne, do kuchyne, keramický
Skladom
Keramický, obdĺžnikový
Na odoslanie o 2 týždne
Matný, obdĺžnikový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Keramický, lesklý, obdĺžnikový
Skladom

Keramický, obdĺžnikový
Na odoslanie o 2 týždne
Lesklý, obdĺžnikový
Skladom
Keramický, obdĺžnikový
Na odoslanie o 2 týždne
Do kúpeľne, do kuchyne, keramický
Skladom
Vonkajší, lesklý, obdĺžnikový
Skladom
Keramický, obdĺžnikový
Skladom
Keramický
Na odoslanie o 2 týždne
Štvorcový
Na odoslanie o 2 týždne

Matný, obdĺžnikový
Skladom
Matný, obdĺžnikový
Skladom
Do kúpeľne, do kuchyne, keramický
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
120×1 cm, do kúpeľne, do kuchyne
Na odoslanie o 2 týždne
Do kúpeľne, do kuchyne, keramický
Na odoslanie o 2 týždne
Matný, obdĺžnikový
Skladom
60×1 cm, do kúpeľne, do kuchyne
Na odoslanie o 2 týždne

Matný, obdĺžnikový
Skladom
120×1 cm, do kúpeľne, do kuchyne
Na odoslanie o 2 týždne
Štvorcový
Skladom

30×1 cm, do kúpeľne, do kuchyne
Na odoslanie o 2 týždne
Do kúpeľne, do kuchyne, keramický
Skladom
30×60 cm, vonkajšia, vnútorná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Vonkajšia, vnútorná, s imitáciou dreva
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne

Drevená
Na odoslanie o 2 týždne
Lesklý
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
60×60 cm, vonkajšia, vnútorná
Skladom
60×60 cm, vnútorná
Skladom
Obdĺžnikový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Štvorcový
Skladom
60×60 cm, vonkajšia, vnútorná
Skladom
Do kúpeľne, do kuchyne, 3D
Na odoslanie o 2 týždne
Do kúpeľne, keramický, lesklý
Na odoslanie o 2 týždne

60×60 cm, keramická, vnútorná
Skladom