

Rozmery 32×1 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Viacfarebné Obklad Keramika 7,5 mm 1. trieda Imitácia Mramoru AZULEJOS BENADRESA S.A
| Šírka: | 32 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 1 cm |
| Umiestnenie | Do kuchyne, Do kúpeľne |
|---|---|
| Materiál | Keramika |
| Farba | Béžová |
| Povrch | Lesk |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Počet kachličiek v balení | 7 ks |
| Možnosti použitia | Interiér |
| Rektifikácia | Nerektifikované |
| Rozmer v cm | 31,6x63,2 |
| Miesto použitia | Kuchyňa, Kúpeľňa, Obývačka, WC |
| Druh | Obklad, Dekor |
| Vzhľad | Imitácia Mramoru, Lesklý |
| Séria | Nairobi |
| Hrúbka | 7,5 mm |
| Kvalita | 1. trieda |
| Výrobca | AZULEJOS BENADRESA S.A |

Do kúpeľne, do kuchyne, keramický
Na odoslanie o 2 týždne
20×1 cm, do kúpeľne, do kuchyne
Skladom
Do kúpeľne, do kuchyne, keramický
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Keramický, lesklý, obdĺžnikový
Skladom
Vonkajší, obdĺžnikový
Skladom
Keramický, matný, obdĺžnikový
Skladom
120×1 cm, do kúpeľne, do kuchyne
Na odoslanie o 2 týždne
Kamenný, mozaikový, matný
Skladom
Keramický, lesklý, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Keramický, matný, obdĺžnikový
Skladom
Do kúpeľne, do kuchyne, keramický
Skladom
29×1 cm, do kúpeľne, do kuchyne
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Vonkajší
Skladom
Do kúpeľne, keramický, matný
Na odoslanie o 2 týždne
Mozaikový, sklenený
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Vonkajší, keramický, matný
Skladom
Do kúpeľne, do kuchyne, keramický
Na odoslanie o 2 týždne
120×33 cm, kamenný, vonkajší
Na odoslanie o 2 týždne
Do kúpeľne, do kuchyne, keramický
Na odoslanie o 2 týždne
Vonkajší, matný, obdĺžnikový
Skladom
Do kúpeľne, do kuchyne, 3D
Skladom
120×1 cm, do kúpeľne, do kuchyne
Na odoslanie o 2 týždne
Mozaikový, matný, štvorcový
Skladom
60×1 cm, do kúpeľne, do kuchyne
Na odoslanie o 2 týždne
Obdĺžnikový

Matný, obdĺžnikový
Skladom
Obdĺžnikový

Do kúpeľne, do kuchyne, vonkajší
Na odoslanie o 2 týždne
5×1 cm, do kúpeľne, do kuchyne
Skladom
Obdĺžnikový

120×1 cm, do kúpeľne, do kuchyne
Na odoslanie o 2 týždne
Vonkajší, obdĺžnikový
Skladom
Do kúpeľne, do kuchyne, keramický
Skladom
60×1 cm, do kúpeľne, do kuchyne
Skladom
Vonkajšia, keramická, protišmyková
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
30×60 cm, vonkajšia, vnútorná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Vonkajšia, keramická, vnútorná
Skladom
Do kúpeľne, do kuchyne, 3D
Na odoslanie o 2 týždne
Do kúpeľne, do kuchyne, 3D
Na odoslanie o 2 týždne
60×1 cm, do kúpeľne, do kuchyne
Skladom
Na stenu, na podlahu, klasická
Na odoslanie o 2 týždne
60×2 cm, vonkajšia, protišmyková
Skladom
26×160 cm, do kúpeľne, do kuchyne
Na odoslanie o 2 týždne
30×60 cm, vonkajšia, protišmyková
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
120×1 cm, vnútorná, s imitáciou dreva
Skladom
60×2 cm, vonkajšia, keramická
Skladom
60×60 cm, keramická, vnútorná
Skladom
Do kúpeľne, keramický, lesklý
Na odoslanie o 2 týždne
60×60 cm, keramická, vnútorná
Skladom
Keramická, vnútorná, s imitáciou dreva
Skladom