



Rozmery 20×120 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vzhľad dreva Dlažba Gres 9 mm 1. trieda Imitácia Dreva R11 Mrazuvzdorná BALDOCER Ceramicas
| Šírka: | 20 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 120 cm |
| Umiestnenie | Vnútorné, Vonkajšie |
|---|---|
| Materiál | Keramika |
| Protisklz | Ano |
| Prevedenie | Imitácia dreva |
| Farba | Sivá |
| Povrch | Mat |
| Hrúbka | 9 mm |
| Počet kachličiek v balení | 5 ks |
| Oteruodolnosť pei | PEI 4 |
| Miesto použitia | Spálňa, Kancelária, Kuchyňa, Kúpeľňa, WC, Obývačka, Chodba, Krb, Schody Interiér, Schody Vonkajšie, Balkón, Terasa, Chodník, Záhrada, Bazén, Garáž |
| Možnosti použitia | Interiér aj exteriér |
| Rektifikácia | Rektifikované |
| Rozmer v cm | 20x120 |
| Druh | Dlažba, Obklad |
| Vzhľad | Imitácia Dreva, Matný |
| Vlastnosti | Mrazuvzdorná, Protišmyková, Štrukturovaná |
| Séria | Maryland |
| Protišmyk | R11 |
| Kvalita | 1. trieda |
| Výrobca | BALDOCER Ceramicas |

20×120 cm, vonkajšia, keramická
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Vnútorná, s imitáciou dreva, matná
Skladom
Keramická, matná
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Vonkajšia, keramická, protišmyková
Skladom
30×60 cm, keramická, matná
Skladom
Vonkajšia, keramická, vnútorná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
30×120 cm, vonkajšia, keramická
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
30×60 cm, keramická
Skladom
Vonkajšia, keramická, vnútorná
Skladom
Vonkajšia, vnútorná
Na odoslanie o 2 týždne
60×60 cm, keramická, matná
Skladom
Keramická, s imitáciou dreva, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Keramická, matná
Skladom
Keramická, matná
Skladom
30×60 cm, keramická, matná
Skladom
30×60 cm, vonkajšia, keramická
Skladom
S imitáciou dreva, matná
Skladom
30×2 cm, vonkajšia, keramická
Na odoslanie o 2 týždne

Keramická, matná
Skladom
Matná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
S imitáciou dreva, matná
Skladom
Keramická, matná
Skladom
S imitáciou dreva, matná
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Keramická, s imitáciou dreva, matná
Skladom
Keramická, vnútorná
Na odoslanie o 2 týždne
30×60 cm, keramická
Skladom
60×60 cm, keramická, matná
Skladom
Keramická, matná
Skladom
Vonkajšia, keramická, protišmyková
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Matná
Skladom
Keramická, matná
Skladom
Štvorcový
Skladom

Drevená
Na odoslanie o 2 týždne
30×1 cm, do kúpeľne, do kuchyne
Na odoslanie o 2 týždne
30×60 cm, vonkajšia, vnútorná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Vonkajšia, vnútorná, s imitáciou dreva
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne

Do kúpeľne, do kuchyne, keramický
Skladom
Lesklý
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
60×60 cm, vonkajšia, vnútorná
Skladom
60×60 cm, vonkajšia, vnútorná
Skladom
Do kúpeľne, do kuchyne, 3D
Na odoslanie o 2 týždne
60×60 cm, vnútorná
Skladom
Do kúpeľne, keramický, lesklý
Na odoslanie o 2 týždne
Štvorcový
Skladom
Obdĺžnikový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
60×60 cm, keramická, vnútorná
Skladom
Keramický, obdĺžnikový
Na odoslanie o 2 týždne