



Rozmery 30×120 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Hnedá Dlažba Gres 8,9 mm 1. trieda Luxusný R10 Mrazuvzdorná BALDOCER Ceramicas
| Šírka: | 30 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 120 cm |
| Umiestnenie | Do kuchyne, Do kúpeľne |
|---|---|
| Materiál | Keramika |
| Farba | Hnedá |
| Prevedenie | Imitácia dreva |
| Povrch | Mat |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Miesto použitia | Spálňa, Kuchyňa, Kúpeľňa, WC, Obývačka, Chodba, Krb, Schody Interiér, Schody Vonkajšie, Balkón, Terasa, Chodník, Záhrada, Bazén, Garáž |
| Oteruodolnosť pei | PEI 3 |
| Vzhľad | Luxusný, Imitácia Dreva, Matný |
| Možnosti použitia | Interiér aj exteriér |
| Rektifikácia | Rektifikované |
| Rozmer v cm | 29,5x120 |
| Druh | Dlažba, Obklad |
| Vlastnosti | Mrazuvzdorná, Protišmyková, Štrukturovaná |
| Séria | Belfast |
| Počet kachličiek v balení | 3 ks |
| Protišmyk | R10 |
| Kvalita | 1. trieda |
| Hrúbka | 8,9 mm |
| Výrobca | BALDOCER Ceramicas |

Do kúpeľne, do kuchyne, keramický
Na odoslanie o 2 týždne
Keramický, matný, obdĺžnikový
Skladom
Do kúpeľne, do kuchyne, keramický
Na odoslanie o 2 týždne
Do kúpeľne, do kuchyne, keramický
Na odoslanie o 2 týždne
Keramický, matný, s imitáciou dreva
Skladom
Mozaikový, matný, štvorcový
Skladom
Lesklý, obdĺžnikový
Skladom
120×1 cm, do kúpeľne, keramický
Na odoslanie o 2 týždne
Keramický, s imitáciou dreva, obdĺžnikový
Na odoslanie o 2 týždne
Keramický, matný, obdĺžnikový
Skladom
Do kúpeľne, keramický, matný
Skladom
20×120 cm, do kúpeľne, do kuchyne
Na odoslanie o 2 týždne

60×1 cm, do kúpeľne, keramický
Na odoslanie o 2 týždne
Keramický, obdĺžnikový
Na odoslanie o 2 týždne
Vonkajší, matný, obdĺžnikový
Skladom
S imitáciou dreva
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Vonkajší, matný, obdĺžnikový
Skladom
Keramický, lesklý, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do kúpeľne, do kuchyne, keramický
Skladom
Keramický, lesklý, obdĺžnikový
Skladom
Keramický, obdĺžnikový
Na odoslanie o 2 týždne
Do kúpeľne, do kuchyne, keramický
Na odoslanie o 2 týždne
Kamenný, vonkajší, mozaikový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Keramický, matný, obdĺžnikový
Skladom

Keramický, s imitáciou dreva
Na odoslanie o 2 týždne
80×1 cm, do kúpeľne, do kuchyne
Na odoslanie o 2 týždne
Kamenný, mozaikový, sklenený
Na odoslanie o 2 týždne

Kamenný, štvorcový
Na odoslanie o 2 týždne

Štvorcový
Skladom
Drevená
Na odoslanie o 2 týždne
30×60 cm, vonkajšia, vnútorná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
30×1 cm, do kúpeľne, do kuchyne
Na odoslanie o 2 týždne
Do kúpeľne, do kuchyne, keramický
Skladom
Vonkajšia, vnútorná, s imitáciou dreva
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne

Lesklý
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom

60×60 cm, vonkajšia, vnútorná
Skladom
Do kúpeľne, do kuchyne, 3D
Na odoslanie o 2 týždne
Do kúpeľne, keramický, lesklý
Na odoslanie o 2 týždne
60×60 cm, vnútorná
Skladom
Štvorcový
Skladom
60×60 cm, vonkajšia, vnútorná
Skladom
Obdĺžnikový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
60×60 cm, keramická, vnútorná
Skladom
Do kúpeľne, do kuchyne, 3D
Na odoslanie o 2 týždne