Porovnajte ceny od 22,9 € do 31,89 € v 2 e-shopoch:
Obklad Belfast Walnut 20x120 R
Rozmery 20×120 cm
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 22,9 € do 31,89 €:
Popis produktu
Hnedá Obklad Gres 9 mm 1. trieda Imitácia Dreva R10 Mrazuvzdorná BALDOCER Ceramicas
Rozmery
| Šírka: | 20 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 120 cm |
Parametre
| Umiestnenie | Vnútorné, Vonkajšie |
|---|---|
| Materiál | Keramika |
| Protisklz | Ano |
| Prevedenie | Imitácia dreva |
| Farba | Hnedá |
| Povrch | Mat |
| Možnosti použitia | Interiér aj exteriér |
| Rektifikácia | Rektifikované |
| Rozmer v cm | 20x120 |
| Miesto použitia | Kuchyňa, Kúpeľňa, Schody Interiér, Schody Vonkajšie, Obývačka, WC, Terasa, Balkón, Chodba, Chodník, Záhrada, Bazén, Krb, Spálňa, Garáž |
| Druh | Obklad, Dlažba |
| Vzhľad | Imitácia Dreva, Luxusný, Matný |
| Vlastnosti | Mrazuvzdorná, Protišmyková, Štrukturovaná |
| Oteruodolnosť pei | PEI 3 |
| Kvalita | 1. trieda |
| Počet kachličiek v balení | 5 ks |
| Hrúbka | 9 mm |
| Séria | Belfast |
| Protišmyk | R10 |
| Výrobca | BALDOCER Ceramicas |
Podobné produkty

Dlažba Belfast Walnut Anti-Slip 20x120 R
20×120 cm, vonkajšia, keramická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Dlažba Realonda Stonehenge moka 40x120 cm mat STH412MO
Vonkajšia, keramická, vnútorná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dlažba Peacock Rusty 90x90x2
90×2 cm, vonkajšia, protišmyková
Skladom
Dlažba Liverpool Walnut 20x120 R
Vonkajšia, keramická, protišmyková
Na odoslanie o 2 týždne
Dlažba Ragno Nodis rovere 20x120 cm mat RDCD
Keramická, vnútorná, s imitáciou dreva
Skladom
Dlažba Porcelaingres Estro cream 30x60 cm mat X630473X8
30×60 cm, vonkajšia, keramická
Skladom
Schodovka Rako Saloon tmavo hnedá 30x120 cm mat DCPVF748.1
Vonkajšia, keramická, vnútorná
Skladom
Dlažba Fineza Tronco roble 23x120 cm mat TRONCORO
Vonkajšia, keramická, vnútorná
Skladom
Dlažba Ragno Timber parquet naturale 10x70 cm mat TPR06P
Vonkajšia, keramická, vnútorná
Skladom
Dlažba Multi Plaza beige 30,7x30,7 cm reliéfna PLAZA31BE
Keramická
Skladom
Sokel Rako Kaamos béžovošedá 60x7,2 cm mat DSAS3589.1
Vonkajšia, keramická, vnútorná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Schodovka Rako Rave malt 30x120 cm mat DCPVD901.1
30×120 cm, vonkajšia, keramická
Skladom
Dlažba RAKO Era béžová 45x45 cm mat DAR4G707.1
45×1 cm, vonkajšia, keramická
Skladom
Dlažba Rako Faro svetlo hnedá 15x60 cm mat DARSU717.1
Vonkajšia, keramická, vnútorná
Skladom
Dlažba VitrA Aspenwood beige 20x120 cm mat K946242R
Vonkajšia, keramická, vnútorná
Skladom
Sokel Rako Block sivá 60x7,2 cm mat / lesk DSKS3781.1
60×1 cm, vonkajšia, keramická
Skladom
Sokel RAKO Como béžová 30x7,2 cm mat DSAJ8693.1
Vonkajšia, keramická, vnútorná
Skladom
Dlažba Attitude ATTD 120B SK 120x120
120×11 cm, vonkajšia, protišmyková
Na odoslanie o 2 týždne
Schodovka Fineza Grewi antracite 30x60 cm mat SCGREWIAN
30×60 cm, vonkajšia, betónová
Skladom
Dlažba Tessino Bronze Pulido 120x260
Vonkajšia, keramická, vnútorná
Na odoslanie o 2 týždne
Dlažba Bayona Moka Natural 120x240
Vonkajšia, keramická, vnútorná
Na odoslanie o 2 týždne
Dlažba Rako Saloon tmavo hnedá 20x80 cm mat DAK82748.1
Vonkajšia, keramická, vnútorná
Skladom
Dlažba Ragno Eterna mix multicolor 60x60 cm mat ETR8JV
60×1 cm, vonkajšia, keramická
Skladom
Sokel Rako Betonico sivá 60x7,2 cm mat DSAS3791.1
Vonkajšia, keramická, vnútorná
Skladom
Dlažba Kuni 2012 T 20x120
Vonkajšia, keramická, protišmyková
Na odoslanie o 2 týždne
Sokel Ragno Eterna mix gris 8x60 cm mat ETR8MX
8×60 cm, vonkajšia, keramická
Skladom
Dlažba Noor Crema 60x60x2
60×2 cm, vonkajšia, protišmyková
Skladom
Dlažba Breccia Light 120x60 5mm BA
Keramická, vnútorná, s imitáciou dreva
Skladom
Dlažba Dom Mun grey 60x120 cm mat DMU126404R
Vonkajšia, keramická, vnútorná
Skladom
Cir Metallo dlažba ruggine 60x120 cm mat 1060320
Vonkajšia, keramická, vnútorná
Skladom
Dlažba Cir Havana sugar cane 20x20 cm mat HAV22SC
20×1 cm, vonkajšia, keramická
Skladom
Dlažba Fineza carve grey 60x120 cm mat VELOURS612GR
Vonkajšia, keramická, vnútorná
SkladomNajlepšie produkty od Kachlickovo.sk

Dlažba Ducale Cedar 20x120 R
Do kúpeľne, do kuchyne, keramický
Skladom
Dlažba Ducale Cedar 60x120 R
Vonkajšia, keramická, protišmyková
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Dlažba Neptun Sand 30x60
30×60 cm, vonkajšia, protišmyková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dlažba Arkety Sand 60x60 R
60×1 cm, do kúpeľne, do kuchyne
Skladom
Dlažba Onyx Sable Pulido 60x120 R
Do kúpeľne, do kuchyne, keramický
Skladom
Dlažba BRXT Brixstone 36B RM 30x60
Do kúpeľne, do kuchyne, 3D
Na odoslanie o 2 týždne
Dlažba Wood Gres Brown 30x60 SGR123-1
30×60 cm, vonkajšia, vnútorná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Obklad Fox Graphite Pulido 120x240 BA
Vonkajšia, keramická, vnútorná
Skladom
Dlažba Noor Crema 60x60x2
60×2 cm, vonkajšia, protišmyková
Skladom
Dlažba Peacock Rusty 90x90x2
90×2 cm, vonkajšia, protišmyková
Skladom
Dlažba Cerstone Grey 60x60
60×1 cm, do kúpeľne, do kuchyne
Skladom
Dlažba Northwood Oak 26x160 R
26×160 cm, do kúpeľne, do kuchyne
Na odoslanie o 2 týždne
Dlažba Viatam Ash 60x60x2
60×2 cm, vonkajšia, keramická
Skladom
Dlažba Golden Black 605 60x60 R BA
60×60 cm, keramická, vnútorná
Skladom
Obklad Ozone Taupe Mosaico Antique 30x90 BA
Do kúpeľne, do kuchyne, 3D
Na odoslanie o 2 týždne
Dlažba Forum Light 29,5x59
Vonkajšia, protišmyková, vnútorná
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Dlažba Breccia 120x60 5mm BA
120×1 cm, vnútorná, s imitáciou dreva
Skladom
Dekor Wires Clinker Dark 33,3x100 R
Do kúpeľne, do kuchyne, 3D
Na odoslanie o 2 týždne


