
Zelený keramický obal na kvetináč s kvetmi Timothée M - Ø 12*10 cm
10×12 cm, keramický, izbový
SkladomRozmery 28×29×28 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
| Šírka: | 29 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 28 cm |
| Výška: | 28 cm |
| Typ | Klasický |
|---|---|
| Materiál | Betón |
| Umiestnenie | Izbové, Vonkajšie |
| Veľkosť | Stredné |
| Farba | Hnedá |
| Tvar | Atypické |
| Výrobca | J-Line by Jolipa |

10×12 cm, keramický, izbový
Skladom
Betónový, izbový, okrúhly
Skladom
17×18 cm, keramický, vonkajší
Skladom
25×10×23 cm, keramický, izbový
Skladom
13×13 cm, keramický, izbový
Skladom
18×15×15 cm, izbový, malý
Skladom
25×25 cm, keramický, izbový
Skladom
2-3×10-17 cm, vonkajší, izbový
Skladom
Keramický, vonkajší, izbový
Skladom
19-23×28-40 cm, vonkajší, izbový
Skladom
Keramický, izbový, malý
Skladom
Keramický, vonkajší, izbový
Skladom
9×10 cm, keramický, izbový
Skladom
19×21×16 cm, betónový, vonkajší
Skladom
23×13×11 cm, betónový, vonkajší
Skladom
Keramický, izbový, okrúhly
Skladom
Keramický, vonkajší, izbový
SkladomDoprava zadarmo
Keramický, izbový, okrúhly
Skladom
20×17×19 cm, betónový, izbový
Skladom
18×20 cm, betónový, vonkajší
Skladom
Vonkajší, drevený, izbový
SkladomDoprava zadarmo
21×23 cm, betónový, izbový
Skladom
Keramický, vonkajší, izbový
Skladom
60×20×20 cm, drevený, izbový
SkladomDoprava zadarmo
12×14 cm, keramický, vonkajší
Skladom
10×14×14 cm, betónový, vonkajší
Skladom
Vonkajší, izbový, kovový
Skladom
Keramický, vonkajší, izbový
Skladom
17×14×16 cm, betónový, izbový
Skladom
17×18 cm, keramický, izbový
Skladom
16×16 cm, keramický, izbový
Skladom
Keramický, izbový, malý
Skladom
Plechová
Skladom
25 cm, ⌀ 55 cm, nafukovacie kreslá
Skladom
Plechová
Skladom
Plechová
Skladom
Na dvere, závesný
Skladom
Drevená, priemer
Skladom
Plechová
Skladom
Plechová
Skladom
Plechová, priemer
Skladom
Priemer
Skladom
Plechová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plechová
Skladom
Plechová
Skladom
Plechová
Skladom
Plechová
Skladom
Plechová
Skladom
30×14 cm, kamenné, hranaté
Skladom
Plechová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom