Odporúčame
Tescoma Mlynček na korenie VITAMINO, 15 cm, 15 cm
17,99 €
História cien
- 26. 5. 2026 - 17,99 €
- 9. 4. 2026 - 17,99 €
- 8. 4. 2026 - 18,49 €
- 1. 4. 2026 - 18,99 €
- 25. 3. 2026 - 19,49 €
- 16. 3. 2026 - 21,99 €
- 13. 3. 2026 - 20,49 €
- 11. 3. 2026 - 19,49 €
- 10. 3. 2026 - 17,49 €
- 18. 2. 2026 - 15,49 €
- 16. 2. 2026 - 17,49 €
- 10. 2. 2026 - 19,49 €
- 3. 2. 2026 - 21,49 €
- 21. 1. 2026 - 22,49 €
- 20. 1. 2026 - 21,49 €
- 6. 1. 2026 - 17,99 €
- 30. 12. 2025 - 18,49 €
- 16. 12. 2025 - 20,49 €
- 9. 12. 2025 - 20,99 €
- 27. 11. 2025 - 21,99 €
- 25. 11. 2025 - 18,49 €
- 28. 10. 2025 - 20,49 €
- 20. 10. 2025 - 21,49 €
- 14. 10. 2025 - 20,49 €
- 6. 10. 2025 - 21,49 €
- 30. 9. 2025 - 18,49 €
- 9. 9. 2025 - 20,49 €
- 29. 8. 2025 - 21,49 €
- 14. 8. 2025 - 20,49 €
- 6. 8. 2025 - 18,49 €
- 5. 8. 2025 - 17,99 €
- 27. 7. 2025 - 18,49 €
- 1. 7. 2025 - 17,99 €
- 30. 5. 2025 - 19,99 €
- 1. 4. 2025 - 18,99 €
- 3. 2. 2025 - 19,99 €
- 31. 12. 2024 - 21,99 €
- 20. 11. 2024 - 20,99 €
Popis produktu
Vynikajúci na dochucovanie pokrmov čerstvo mletým korením, s nastaviteľnou hrúbkou mletia a jednoduchým plnením. Keramický mlecí mechanizmus je umiestnený v hornej časti mlynčeka, zvyšky korenia po použití z mlynčeka nepadajú a neznečistia jedálenský stôl. Vyrobený z odolného plastu a prvotriednej nehrdzavejúcej ocele. 3 roky záruka.
Parametre
| Sortiment | Mlynčeky na korenie |
|---|---|
| Materiál | Nerez |
| Typ mlynčeka | Ručný |
| Farba | Čierna |
| Hmotnosť | 0,2 kg |
| Umývačka riadu | Nie |
| Veľkosť | 15 cm |
| Výška (cm) | 15 cm |
| Výrobca | Tescoma |










