Odporúčame
Tescoma Mlynček na korenie VITAMINO, 18 cm, 18 cm
18,99 €
História cien
- 26. 5. 2026 - 18,99 €
- 20. 4. 2026 - 18,99 €
- 9. 4. 2026 - 19,99 €
- 8. 4. 2026 - 20,49 €
- 1. 4. 2026 - 20,99 €
- 25. 3. 2026 - 21,49 €
- 2. 3. 2026 - 23,99 €
- 3. 2. 2026 - 21,49 €
- 27. 1. 2026 - 22,99 €
- 20. 1. 2026 - 23,49 €
- 5. 1. 2026 - 23,99 €
- 16. 12. 2025 - 23,49 €
- 9. 12. 2025 - 19,99 €
- 28. 11. 2025 - 21,99 €
- 11. 11. 2025 - 18,99 €
- 4. 11. 2025 - 20,99 €
- 14. 10. 2025 - 22,99 €
- 4. 10. 2025 - 23,49 €
- 16. 9. 2025 - 19,49 €
- 9. 9. 2025 - 20,99 €
- 2. 9. 2025 - 22,99 €
- 6. 8. 2025 - 23,49 €
- 29. 7. 2025 - 22,49 €
- 22. 7. 2025 - 21,49 €
- 13. 7. 2025 - 22,49 €
- 8. 7. 2025 - 21,49 €
- 24. 6. 2025 - 22,49 €
- 17. 6. 2025 - 20,99 €
- 9. 6. 2025 - 21,49 €
- 3. 6. 2025 - 20,99 €
- 27. 5. 2025 - 21,49 €
- 25. 4. 2025 - 22,49 €
- 8. 4. 2025 - 21,49 €
Popis produktu
Vynikajúci na dochucovanie pokrmov čerstvo mletým korením, s nastaviteľnou hrúbkou mletia a jednoduchým plnením. Keramický mlecí mechanizmus je umiestnený v hornej časti mlynčeka, zvyšky korenia po použití z mlynčeka nepadajú a neznečistia jedálenský stôl. Vyrobený z odolného plastu a prvotriednej nehrdzavejúcej ocele. 3 roky záruka.
Parametre
| Typ mlynčeka | Ručný |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Hmotnosť | 0,23 kg |
| Materiál | Nerez + plast |
| Umývačka riadu | Nie |
| Veľkosť | 18 cm |
| Výška (cm) | 18 cm |
| Výrobca | Tescoma |










