Odporúčame
História cien
- 21. 5. 2026 - 180 €
- 4. 4. 2024 - 180 €
- 15. 1. 2024 - 184 €
Popis produktu
Zrkadlo s úložným priestorom na bižutériu CANINI si získa srdce každej ženy. Čo viac ju poteší než bohatý priestor na jej šperky, kozmetiku a iné drobnosti, ktorý má navyše zrkadlo? Rozmery celého zrkadla sú (ŠxHxV): 53x38x153 cm. Vo vnútri nájdete poličky, háčiky, vešiaky, dokonca aj tyč na náramky či hodiny. Zrkadlo je vyrobené z MDF (drevovláknitá doska) v bielom farebnom prevedení. Dvierka sa otvárajú pomocou kovovej úchytky. Príjemným bonusom je že, v ráme pravých dvierok sa nachádza 5 rámikov, kde si môžete pyšne vystaviť fotografie. Je dodávané v demonte, takže je potrebné ho poskladať.
Rozmery
| Šírka: | 53 cm |
|---|---|
| Výška: | 153 cm |
Parametre
| Typ | Samostojace |
|---|---|
| Materiál rámu | Drevo, Kov |
| S poličkou | Ano |
| Rám | S rámom |
| Váha s obalom dodávateľa | 16.3 kg |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Počet balíkov dodávateľa | 1 ks |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.1305 m3 |
| Značka | KONDELA |
| Typové označenie | Canini |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Biela |
| Farba (slovne) | Biela |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (sekundárny) | Kov |
| Materiál (slovne) | MDF / kov |
| Druh aglomerovaného materiálu | MDF |
| Osvetlenie | Nie |
| Výhody produktu | Úložný priestor |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Jedno prevedenie |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Tvar | Hranatý |
| Umiestnenie | Na podlahu |
| Vhodné do kúpeľne | Nie |
| Vzhľad | Moderný |
| Materiál | MDF / kov |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | KONDELA |
Recenzie
Používateľské recenzie
Rýchle dodanie, jednoduchý návod, odporúčam.
Prílohy:
Zakúpené v eshope Nabbi.sk
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
106×30×30 cm, stojaci, vnútorný
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Nočný stolík Molgan - biela
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
Príručný stolík na kolieskach Abbas New - biela
50×40×24 cm, s úložným priestorom, obdĺžnikový
Skladom
Stojace zrkadlo Laval - biela
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, s úložným priestorom, matný
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Botník Kontre - prírodná / čierna
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, v rustikálnom štýle
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Vivat New Typ 2 - dub artisan
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Konferenčný stolík Edria - biela
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Dvojdverová policová skriňa Servo Typ 1 - dub artisan
180×70×35 cm, dvojdverový, v dekore dub
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Vitrína Norty Typ 4 - dub sonoma
210×57×40 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Zásuvková komoda Garbo 3 - dub sonoma
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zásuvkami Adeli - biela
177×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastový balkónový kvetináč DUC600W 58 cm - antracit
20×58×18 cm, vonkajší, plastový
Skladom
PC stolík Lindes - dub sonoma
75×68×50 cm, počítačové, v modernom štýle
Skladom
Kovový stojan na kvety Adite - biela / dub sonoma
107×30×30 cm, kovový, drevený
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom



















