Odporúčame
Závesné svietidlo FABAS DIANA 2 závesné svietidlo 2753-46-138
História cien
- 1. 4. 2026 - 181,44 €
- 15. 1. 2024 - 181,44 €
Popis produktu
Séria svietidiel DIANA, ponúka závesné svietidlá v rôznych veľkostiach, v rovnakom dizajne . Svietidlo pozostáva z kovovej chrómovej konštrukcie a tienidla zo skla. Vďaka svojmu jedinečnému vzhľadu bude okrem iného aj štýlový doplnok Vášho interiéru.
Parametre
| Hlavný materiál | Sklo |
|---|---|
| Zapínanie | Vypínač |
| Tienidlo | S tienidlom |
| Tvar | Okrúhle |
| Farba | Sivá |
| Materiál | Kov, Sklo |
| Napätie | 12V |
| Krytie | IP20 |
| Objímka / pätica zdroja | E27 |
| Žiarovka / zdroj je súčasťou balenia | Nie |
| Počet zdrojov | 2 |
| Maximálny výkon | 2 x 60W |
| Maximálny výkon jedného zdroja | 60W |
| Dĺžka | 2000 |
| Velľkosť zdroja | Stredný |
| Výrobca | FABAS |
Najlepšie produkty od Svietidla-r1.sk

Moderné svietidlo PREZENT TREMOLO chróm 70200
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT NORD stropné E27 49009
Stropné
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT NORD stropné E27 49010
Stropné
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo NEDES LED svietidlo 48W LCL535S
Stropné
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT ANITA PLUS 12055
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT ARAGONA 61459
Zapínané vypínačom, sklenené, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo EGLO FUEVA 5 LED 99192
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT TRIMO 18W CCT 70320
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT ASPEN BIELA E27 1501
S krytím IP44 a vyšším
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT TETRIM MINI 70218
Zapínané vypínačom, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo NEDES LED svietidlo 36W LCL534S
Stropné
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT PILLS stropné E27 67100
Stropné
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT CARIER NICKEL SATIN 27502
Zapínané vypínačom, do spálne a obývačky, s 1 svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT TIFFANY antická hnedá 67
Zapínané vypínačom, sklenené, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo NEDES LED svietidlo 36W LCL534AS
Stropné
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Závesné svietidlo LUXERA COIL závesné svietidlo 62410
Krištáľový, zapínaný vypínačom, okrúhly
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Závesné svietidlo PAUL NEUHAUS ICICLE 2031-11
Zapínaný vypínačom, orientálny
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo LUXERA GIRO stropné svietidlo 20W 62406
Zapínané vypínačom, krištáľové, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo




























