Odporúčame
Moderné svietidlo PREZENT TIFFANY antická hnedá 108
História cien
- 30. 3. 2026 - 98,78 €
- 29. 7. 2025 - 98,78 €
- 5. 6. 2025 - 88,9 €
- 3. 6. 2025 - 98,78 €
- 3. 3. 2025 - 88,9 €
- 25. 2. 2025 - 98,78 €
- 23. 2. 2025 - 101,25 €
- 17. 2. 2025 - 98,78 €
- 15. 2. 2025 - 101,25 €
- 23. 6. 2024 - 98,78 €
- 23. 6. 2024 - 74,08 €
- 5. 5. 2024 - 98,78 €
- 5. 5. 2024 - 98,77 €
- 24. 4. 2024 - 98,78 €
- 24. 4. 2024 - 98,77 €
- 15. 1. 2024 - 98,78 €
Popis produktu
Séria Tiffany Vám ponúka svietidlo so skleneným tienidlom so vzormi a rôznymi farbami, ktoré vytvárajú jeho jedinečný dizajn. Skvelo zapadne do Vášho interiéru a obohatí ho o príjemné svetlo. Svietidlá z tejto série sú dostupné v rôznych veľkostiach a variantách.
Parametre
| Hlavný materiál | Sklo |
|---|---|
| Štýl | Moderný |
| Zapínanie | Vypínač |
| Tienidlo | S tienidlom |
| Materiál | Oceľ, Sklo |
| Napätie | 220-240V |
| Krytie | IP20 |
| Objímka / pätica zdroja | E14 |
| Žiarovka / zdroj je súčasťou balenia | Nie |
| Počet zdrojov | 1 |
| Maximálny výkon | 1 x 40W |
| Maximálny výkon jedného zdroja | 40W |
| Velľkosť zdroja | Stredný |
| Výrobca | PREZENT |
Najlepšie produkty od Svietidla-r1.sk

Moderné svietidlo PREZENT TREMOLO chróm 70200
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT NORD stropné E27 49009
Stropné
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT NORD stropné E27 49010
Stropné
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo NEDES LED svietidlo 48W LCL535S
Stropné
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT ANITA PLUS 12055
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT PILLS stropné E27 67100
Stropné
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT TRIMO 18W CCT 70320
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo NEDES LED svietidlo 36W LCL534AS
Stropné
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT ARAGONA 61459
Zapínané vypínačom, sklenené, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Závesné svietidlo PREZENT NOSTALGIA závesné 1 25080
Zapínaný vypínačom, okrúhly, atypický
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo EGLO FUEVA 5 LED 99192
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Moderné svietidlo LUCIDE RÖMER Wall Light 30276/01/38
Zapínané vypínačom, v rustikálnom štýle, v provence štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT TETRIM MINI 70218
Zapínané vypínačom, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT NOSTALGIA nástenné 25079
Zapínané vypínačom, v modernom štýle
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo NEDES LED svietidlo 36W LCL534S
Stropné
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT ASPEN BIELA E27 1501
S krytím IP44 a vyšším
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT IKAROS CHRÓM E27 65101
Kovové, zapínané vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Závesné svietidlo LUXERA COIL závesné svietidlo 62410
Krištáľový, zapínaný vypínačom, okrúhly
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo




























