Odporúčame
Moderné svietidlo EGLO MURCIA biela / čierna 91004
História cien
- 31. 5. 2026 - 99 €
- 25. 7. 2024 - 99 €
- 4. 7. 2024 - 74,8 €
- 3. 7. 2024 - 95,9 €
- 23. 6. 2024 - 74,8 €
- 14. 6. 2024 - 76,72 €
- 13. 6. 2024 - 75,86 €
- 12. 6. 2024 - 75,76 €
- 3. 5. 2024 - 79,6 €
- 1. 5. 2024 - 81,52 €
- 30. 4. 2024 - 95,9 €
- 24. 4. 2024 - 81,52 €
- 31. 3. 2024 - 86,31 €
- 25. 3. 2024 - 91,11 €
- 23. 3. 2024 - 86,31 €
- 22. 3. 2024 - 91,11 €
- 20. 3. 2024 - 90,11 €
- 15. 1. 2024 - 95,9 €
Popis produktu
Séria Murcia ,Vám ponúka svietidlá ,ktoré sú pre Vás dostupné v rôznych variantách, ako závesné,stolové, či nástenné.Svietidlá majú tienidlá z alabastrového skla, ktoré krásne dotvárajú ich dizajn.Krásne zapadnú do akejkoľek miestnosti Vášho interiéru, a upútajú hneď na prvý pohľad.Svietidlo má závit E27.
Parametre
| Hlavný materiál | Sklo |
|---|---|
| Štýl | Moderný |
| Zapínanie | Vypínač |
| Tienidlo | S tienidlom |
| Tvar | Okrúhle |
| Farba | Biela |
| Materiál | Oceľ, Sklo |
| Napätie | 220-240V |
| Krytie | IP20 |
| Objímka / pätica zdroja | E27 |
| Žiarovka / zdroj je súčasťou balenia | Nie |
| Počet zdrojov | 2 |
| Maximálny výkon | 2 x 60W |
| Maximálny výkon jedného zdroja | 60W |
| Velľkosť zdroja | Stredný |
| Výrobca | Eglo |
Najlepšie produkty od Svietidla-r1.sk

Moderné svietidlo PREZENT NORD stropné E27 49010
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT NORD stropné E27 49009
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo NEDES LED svietidlo 48W LCL535S
Stropné
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo Nowodvorski MONO VI 7813
LED, v modernom štýle, v industriálnom štýle
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Stropné svietidlo Nowodvorski EYE TONE 8931
V modernom štýle, v industriálnom štýle, s napätím 230V
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT ANITA PLUS 12055
Nástenné, s krytím IP44 a vyšším
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo Nowodvorski MONO IV 7843
LED, v modernom štýle, v industriálnom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo Nowodvorski POINT PLEXI BLACK 6526
V modernom štýle, v industriálnom štýle, s napätím 230V
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo Nowodvorski MONO IV 7812
LED, v modernom štýle, v industriálnom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Stropné svietidlo Nowodvorski EYE TONE 8926
V modernom štýle, v industriálnom štýle, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT TIFFANY antická hnedá 67
Zapínané vypínačom, sklenené, kovové
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo SearchLight NETWORK EU4552CC
V modernom štýle, zapínaná vypínačom, na nočný stolík
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo AZZARDO PALP Floor chrome AZ1122
Kovová, v modernom štýle, zapínaná vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT TIFFANY hnedá E14 84
V modernom štýle, zapínaná vypínačom, sklenená
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT TIFFANY oranžová 69
Zapínané vypínačom, sklenené, kovové
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo Nowodvorski MONO KINKIET I 7840
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo SearchLight GRAYSON EU3721CL
V modernom štýle, zapínaná vypínačom, na nočný stolík
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT ARAGONA 61459
Zapínané vypínačom, sklenené, kovové
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo





























