Odporúčame
Moderné svietidlo EGLO SAVOY bronzová / biela 82748
História cien
- 4. 4. 2026 - 219 €
- 25. 7. 2024 - 219 €
- 4. 7. 2024 - 131,82 €
- 3. 7. 2024 - 169 €
- 23. 6. 2024 - 131,82 €
- 15. 6. 2024 - 135,2 €
- 13. 6. 2024 - 133,61 €
- 12. 6. 2024 - 133,51 €
- 3. 5. 2024 - 140,27 €
- 20. 4. 2024 - 143,1 €
- 19. 4. 2024 - 169 €
- 29. 3. 2024 - 143,1 €
- 27. 3. 2024 - 159 €
- 26. 3. 2024 - 133,56 €
- 26. 3. 2024 - 159 €
- 24. 3. 2024 - 143,1 €
- 20. 3. 2024 - 159 €
- 19. 1. 2024 - 169 €
- 15. 1. 2024 - 159 €
Popis produktu
Séria Savoy ,Vám ponúka svietidlá ,ktoré sú pre Vás dostupné v rôznych variantách.Svietidlá majú tienidlá z matného skla, ktoré krásne dotvárajú ich dizajn.Krásne zapadnú do akejkoľek miestnosti Vášho interiéru, a upútajú hneď na prvý pohľad.Svietidlo má závit E14 a E27.
Parametre
| Hlavný materiál | Sklo |
|---|---|
| Štýl | Moderný |
| Zapínanie | Vypínač |
| Tienidlo | S tienidlom |
| Tvar | Okrúhle, Atypické |
| Farba | Biela |
| Materiál | Kov, Sklo |
| Napätie | 220-240V |
| Krytie | IP20 |
| Objímka / pätica zdroja | E14, E27 |
| Žiarovka / zdroj je súčasťou balenia | Nie |
| Počet zdrojov | 5 |
| Maximálny výkon | 3 x 40W + 2 x 60W |
| Maximálny výkon jedného zdroja | 40+2W |
| Velľkosť zdroja | Stredný |
| Výrobca | Eglo |
Recenzie
Najlepšie produkty od Svietidla-r1.sk

Moderné svietidlo PREZENT TREMOLO chróm 70200
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT ANITA PLUS 12055
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT ASPEN BIELA E27 1501
S krytím IP44 a vyšším
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT NORD stropné E27 49010
Stropné
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT NORD stropné E27 49009
Stropné
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo NEDES LED svietidlo 48W LCL535S
Stropné
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT ARAGONA 61459
Zapínané vypínačom, sklenené, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo LUCIDE RÖMER Wall Light 30276/01/38
Zapínané vypínačom, v rustikálnom štýle, v provence štýle
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT TETRIM MINI 70218
Zapínané vypínačom, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Vonkajšie nástenné svietidlo PREZENT AMALFI antická bronzová 39022
Nástenné, bronzové, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo Nowodvorski POINT PLEXI BLACK 6526
Povrchová
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo EGLO FUEVA 5 LED 99192
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Moderné svietidlo NEDES LED svietidlo 36W LCL534S
Stropné
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT CARIER NICKEL SATIN 27502
Zapínané vypínačom, do spálne a obývačky, s 1 svetlom
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo NEDES LED svietidlo STAR LC912T
LED, s diaľkovým ovládaním, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PAUL NEUHAUS PALMA nástenné 9478-79
Zapínané vypínačom, LED, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT TRIMO 18W CCT 70320
SkladomDoprava zadarmo
Závesné svietidlo PAUL NEUHAUS ICICLE 2031-11
Zapínaný vypínačom, orientálny
SkladomDoprava zadarmo





























