Odporúčame
Závesné svietidlo EGLO MONTEFINO čierna 97368
História cien
- 26. 5. 2026 - 199 €
- 25. 7. 2024 - 199 €
- 5. 7. 2024 - 155,22 €
- 4. 7. 2024 - 199 €
- 23. 6. 2024 - 155,22 €
- 12. 6. 2024 - 157,21 €
- 3. 5. 2024 - 165,17 €
- 28. 4. 2024 - 169,15 €
- 27. 4. 2024 - 199 €
- 24. 4. 2024 - 169,15 €
- 22. 4. 2024 - 179,1 €
- 29. 3. 2024 - 188,1 €
- 28. 3. 2024 - 198,55 €
- 26. 3. 2024 - 175,56 €
- 26. 3. 2024 - 198,55 €
- 23. 3. 2024 - 188,1 €
- 23. 3. 2024 - 198,55 €
- 20. 3. 2024 - 197,55 €
- 12. 3. 2024 - 199 €
- 15. 1. 2024 - 209 €
Popis produktu
Séria MONTEFINO ponúka radu závesných svietidiel, ktorá Vás osloví so svojím štýlovým dizajnom.Svietidlá sa navyše jednoducho zladia s Vašim interiérom, vďaka rôznym dostupným veľkostiam .
Parametre
| Zapínanie | Vypínač |
|---|---|
| Tvar | Okrúhle |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Oceľ |
| Napätie | 220-240V |
| Krytie | IP20 |
| Led technológia | Áno |
| Objímka / pätica zdroja | E27 |
| Žiarovka / zdroj je súčasťou balenia | Nie |
| Počet zdrojov | 5 |
| Maximálny výkon | 5 x 60W |
| Maximálny výkon jedného zdroja | 60W |
| Energetická trieda | A++ |
| Velľkosť zdroja | Stredný |
| Výrobca | Eglo |
Najlepšie produkty od Svietidla-r1.sk

Moderné svietidlo PREZENT NORD stropné E27 49010
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Interierové rustikálne svietidlo REDO FABIOLA stolové 02-713
V rustikálnom štýle, zapínaná vypínačom, na nočný stolík
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo Nowodvorski MONO VI 7813
LED, v modernom štýle, v industriálnom štýle
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo Nowodvorski POINT PLEXI BLACK 6526
V modernom štýle, v industriálnom štýle, s napätím 230V
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT ASPEN BIELA E27 1501
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT TREMOLO chróm 70200
Nástenné, s krytím IP44 a vyšším
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo EGLO FUEVA 5 LED 99192
Stropné
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Stropné svietidlo Nowodvorski EYE TONE 8931
V modernom štýle, v industriálnom štýle, s napätím 230V
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo Nowodvorski MONO IV 7843
LED, v modernom štýle, v industriálnom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo NEDES LED svietidlo 48W LCL535S
Stropné
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo Nowodvorski MONO IV 7812
LED, v modernom štýle, v industriálnom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT NORD stropné E27 49009
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT ANITA PLUS 12055
Nástenné, s krytím IP44 a vyšším
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT PILLS stropné E27 67100
Stropné, s krytím IP44 a vyšším, hĺbka
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo NEDES LED svietidlo 36W LCL534AS
Stropné
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Moderné svietidlo LUXERA SPHERA stropné svietidlo 46054
Sklenené, kovové, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PAUL NEUHAUS PALMA nástenné 9478-79
Zapínané vypínačom, LED, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT ASTER 61451
Sklenené, kovové, zapínané vypínačom
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo





























