Odporúčame
Moderné svietidlo FABAS SIRIO závesné svietidlo 3388-47-102
História cien
- 13. 5. 2026 - 306,72 €
- 15. 1. 2024 - 306,72 €
Popis produktu
Séria svietidiel SIRIO, ponúka závesné a stolové svietidlá v rôznych veľkostiach,tvaroch a farebných prevedeniach, v rovnakom dizajne. Vďaka svojmu vzhľadu budú okrem iného aj štýlový doplnok Vášho interiéru.
Parametre
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| Zapínanie | Vypínač |
| Tvar | Okrúhle |
| Materiál | Kov |
| Napätie | 220-240V |
| Krytie | IP20 |
| Led technológia | Áno |
| Objímka / pätica zdroja | Zabudované LED |
| Žiarovka / zdroj je súčasťou balenia | Áno |
| Počet zdrojov | 3 |
| Maximálny výkon | 24W |
| Dĺžka | 2000 |
| Farba svetla | 2000K-3000K |
| Svetelný tok | 2160lm |
| Výrobca | FABAS |
Najlepšie produkty od Svietidla-r1.sk

Stropné svietidlo Nowodvorski EYE TONE 8931
Povrchová
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo Nowodvorski MONO IV 7812
Povrchová
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo Nowodvorski MONO VI 7813
Povrchová
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo Nowodvorski POINT PLEXI BLACK 6526
Povrchová
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT TIFFANY hnedá E14 84
V modernom štýle, zapínaná vypínačom, sklenená
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo Nowodvorski MONO IV 7843
Povrchová
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Stropné svietidlo Nowodvorski EYE TONE 8926
Povrchová
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Závesné svietidlo PREZENT PLATE biela E27 25
Zapínaný vypínačom, okrúhly
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT NORD stropné E27 49009
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Závesné svietidlo PREZENT ALBERT biela 23068
LED, sklenený, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kuchynské svietidlo TK LIGHTING OSLO black 4710
Do kuchyne, drevený, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo NEDES LED svietidlo STAR LC912T
LED, s diaľkovým ovládaním, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo AZZARDO PALP Floor chrome AZ1122
Kovová, v modernom štýle, zapínaná vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT PILLS stropné E27 67100
Stropné
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT AMBIA LED biela / číra 71313
LED, zapínané vypínačom, atypické
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo NEDES LED svietidlo 36W LCL534AS
Stropné
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Dotykové svietidlo SearchLight TOUCH TABLE LAMP EU3923AB
Zapínaná vypínačom, na nočný stolík, kovová
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo EGLO FUEVA 5 LED 99192
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo




























