Odporúčame
Závesné svietidlo LUXERA SCARLET chróm 1571
História cien
- 26. 5. 2026 - 698,71 €
- 16. 10. 2024 - 698,71 €
- 17. 4. 2024 - 349,36 €
- 15. 1. 2024 - 698,71 €
Popis produktu
Séria SCARLET, Vám ponúka krásne svietidlo, zdobené krištálmi, ktoré dotvárajú ich jedinečný dizajn. Svietidlo obohatí akúkoľvek miestnosť o príjemné svetlo a bude aj neprehliadnuteľným doplnkom.Svietidlá z tejto série sú dostupné v rôznych veľkostiach. Svietidlo je na závit G4.
Parametre
| Hlavný materiál | Kov, Krištáľ |
|---|---|
| Zapínanie | Vypínač |
| Tvar | Okrúhle, Atypické |
| Materiál | Kov |
| Napätie | 220-240V |
| Krytie | IP20 |
| Objímka / pätica zdroja | G4 |
| Žiarovka / zdroj je súčasťou balenia | Nie |
| Počet zdrojov | 18 |
| Maximálny výkon | 18 x 20W |
| Maximálny výkon jedného zdroja | 20W |
| Štýl | Rustikálne |
| Velľkosť zdroja | Malý |
| Výrobca | LUXERA |
Najlepšie produkty od Svietidla-r1.sk

Moderné svietidlo PREZENT NORD stropné E27 49010
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Interierové rustikálne svietidlo REDO FABIOLA stolové 02-713
V rustikálnom štýle, zapínaná vypínačom, na nočný stolík
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo Nowodvorski MONO VI 7813
LED, v modernom štýle, v industriálnom štýle
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo Nowodvorski POINT PLEXI BLACK 6526
V modernom štýle, v industriálnom štýle, s napätím 230V
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo EGLO FUEVA 5 LED 99192
Stropné
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT ASPEN BIELA E27 1501
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT TREMOLO chróm 70200
Nástenné, s krytím IP44 a vyšším
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Stropné svietidlo Nowodvorski EYE TONE 8931
V modernom štýle, v industriálnom štýle, s napätím 230V
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo Nowodvorski MONO IV 7843
LED, v modernom štýle, v industriálnom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo NEDES LED svietidlo 48W LCL535S
Stropné
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo Nowodvorski MONO IV 7812
LED, v modernom štýle, v industriálnom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT NORD stropné E27 49009
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT ANITA PLUS 12055
Nástenné, s krytím IP44 a vyšším
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT PILLS stropné E27 67100
Stropné, s krytím IP44 a vyšším, hĺbka
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo NEDES LED svietidlo 36W LCL534AS
Stropné
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Moderné svietidlo LUCIDE RÖMER Wall Light 30276/01/38
Zapínané vypínačom, v rustikálnom štýle, kovové
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo LUXERA SPHERA stropné svietidlo 46054
Sklenené, kovové, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PAUL NEUHAUS PALMA nástenné 9478-79
Zapínané vypínačom, LED, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo





























