Philips 16460/93/P3 - LED Vonkajšie svietidlo MYGARDEN ARBOUR LED/6W/230V IP44
Odporúčané ponuky
Zobraziť históriu cenyHistória cien
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Moderné nástenné svietidlo na použitie do exteriéru.Na osvetlenie prístupovej cesty, terasy alebo záhrady.LED svetelný zdroj je súčasťou balenia.Svetelný zdroj 6W je ekvivalentný klasickej žiarovke s výkonom 54W.Svieti studeným bielym svetlom.Svietidlo spĺňa požiadavky EyeComfort - šetrí a neunavuje vaše oči.
Parametre
| Typ | Nástenné |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Stupeň krytia (ip) | IP44 |
| Celkový svetelný tok | 600 lm |
| Príkon zdroja | 6 W |
| Max. príkon zdroja | 6 W |
| Napätie | 230 V |
| Funkcie | LED technológia |
| Tvar | Obdĺžnikový |
| Záručná doba | 60 mesiacov |
| Miesto | Záhrada a cesty |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Celkový príkon svietidla | 6 W |
| Farba svetla | Denná biela |
| Štýl | Ostatné |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 45 W |
| Series | MYGARDEN ARBOUR Philips |
| Výrobca | Philips |
Podobné produkty
Philips 16460/93/16 - LED Vonkajšie svietidlo MYGARDEN ARBOUR LED/6W/230V IP44
Nástenné, s napätím 230V
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Philips 16461/93/16 - LED Vonkajšie svietidlo so senzorom ARBOUR LED/6W IP44
Nástenné, so senzorom pohybu
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Philips - Vonkajšie nástenné svietidlo BRIDGE 1xE27/15W/230V IP44
Nástenné, s napätím 230V
Dostupné v 6 e-shopoch
Moderná vonkajšia nástenná lampa antracit vrátane LED - Uma
Nástenné
Skladom
Philips Massive 17025/47/18 - Vonkajšie nástenné svietidlo CALGARY 1xE27/60W/230V
Nástenné, s napätím 230V, kovové
Moderné vonkajšie nástenné svietidlo čierne 2-svetelné IP44 so snímačom pohybu - Dubbla
Nástenné, so senzorom pohybu
Skladom
Sada 3 inteligentných vonkajších stojacích lámp čierna 65 cm IP44 Vrátane Zigbee GU10 - Baleno
Stojanové
Brilagi - LED Vonkajšie nástenné svietidlo RONDO LED/6W/230V šedá IP54
Nástenné, s napätím 230V