



Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Užívajte si pokojný spánok a ničím nerušené sny s jednolôžkovou posteľou s roštom TAVIR 90 90x200 cm. Posteľ Vám okrem pohodlného lôžka s plochou na spanie s rozmerom 90x200 cm ponúka aj praktický úložný priestor, napríklad na odloženie posteľnej bielizne. Dokonalá kombinácia farieb dub sonoma / biela je veľmi obľúbená, často vyhľadávaná a ich dokonalá súhra navodí to správne teplo domova. Jej celkové rozmery sú (ŠxHxV): 95,6x203,2x60 cm a je dodávaná v demonte. V jednoduchosti je krása, tento výrok na sto percent platí pre kolekciu Tavir. Materiál použitý na výrobu je kvalitná drevotriesková doska, ktorá je nenáročná na údržbu. Jej jednotlivé prvky je možné spolu dokonale kombinovať a zariadiť si tak obývačku, detskú izbu, predsieň a spálňu podľa vlastných potrieb a predstáv.
| Šírka: | 90 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Výška: | 60 cm |
| Štýl | Škandinávsky |
|---|---|
| S úložným priestorom | Ano |
| Materiál | Lamino |
| Dekor | Dub sonoma |
| Set | Vrátane roštu |
| Kusov v balení výrobcu | 1 ks |
| Počet balíkov výrobcu | 3 ks |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 1.1656 m3 |
| Váha s obalom výrobcu | 58.5 kg |
| Čistá váha výrobcu | 57.9 kg |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | Tavir 90 |
| Šírka plochy na spanie (cm) | 90 |
| Hĺbka plochy na spanie (cm) | 200 |
| Celková plocha na spanie (š x h cm) | 90 x 200 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Dub sonoma |
| Farebné prevedenie (sekundárne) | Biela |
| Farba (slovne) | Dub sonoma / biela |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | DTD |
| Druh aglomerovaného materiálu | DTD |
| Osvetlenie | Nie |
| Funkcia polohovania | Nie |
| Úložný priestor | Áno |
| Pre počet osôb | 1 |
| Doplňujúce informácie | S roštom bez matraca |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Posteľ boxspring | Nie |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Rozmer | Štandardný |
| Sektorový prvok | Áno |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Typ postele | Jednolôžková |
| Veková kategória | Pre všetky vekové kategórie |
| Vzhľad | Moderný |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | NABBI |
Používateľské recenzie
Kúsky postela boli pekne zanalené. Chyba bola ia to, že chýbali 2x T-čka k spodného šuflíka, Ináč v pohode
Jednoduchy montaz
Zakúpené v eshope Nabbi.sk
Dobrý deň, ďakujeme za Vašu recenziu a spätnú väzbu . Teší nás, že posteľ bola pekne zabalená a že montáž prebehla jednoducho. Zároveň sa Vám ospravedlňujeme za chýbajúce 2 ks T-spojok k spodnému šuplíku – to by sa nemalo stať. Prosíme, kontaktujte nás s číslom objednávky a chýbajúce diely Vám obratom dopošleme, aby bolo všetko v poriadku. Ďakujeme za upozornenie aj za Vašu zhovievavosť. Veríme, že Vám posteľ bude dobre slúžiť.
Tento produkt bol zakúpený do detskej izby ore vnučku.Veľmi sa páčil.
Zakúpené v eshope Nabbi.sk
Stiahnuté z Heureky
V dodávke chýbali lišty na zloženie sololitu ... nie všetky diery boli presne predvŕtane ... ale žiadna hrôza .. trocha zručnosti a OK
Zakúpené v eshope Nabbi.sk
Ďakujeme za spätnú väzbu. Mrzí nás, že v dodávke chýbali lišty a že niektoré diery neboli úplne presne predvŕtané. Urobíme maximum pre to, aby sa podobné nedostatky v budúcnosti neopakovali. Sme však radi, že sa vám podarilo všetko zvládnuť a že ste s výsledkom spokojný. Ak by ste čokoľvek potrebovali, sme vám k dispozícii. S pozdravom,Nabbi

60×90×200 cm, s úložným priestorom, vrátane roštu
Skladom
81×120×200 cm, v modernom štýle, s nožičkami
Na odoslanie o 4 týždne
81×90×200 cm, v modernom štýle, v dekore dub
Na odoslanie o 4 týždne
65×80×200 cm, s úložným priestorom, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
65×88×206 cm, s úložným priestorom, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
80×200 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Skladom
95×135×216 cm, vrátane matraca, s prístelkou
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
95×135×216 cm, vrátane matraca, s prístelkou
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
95×135×216 cm, vrátane matraca, s prístelkou
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
95×135×216 cm, vrátane matraca, s prístelkou
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
S úložným priestorom, drevená, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 4 týždne
94×100×207 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, v modernom štýle, s nožičkami
Skladom
120×200 cm, vrátane matraca, vrátane matraca a roštu
Skladom
80×120×200 cm, v modernom štýle, v dekore dub
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
81×120×200 cm, v modernom štýle, v dekore dub
Skladom
80×200 cm, s úložným priestorom, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 4 týždne
80×120×200 cm, v modernom štýle, v industriálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
65×90×200 cm, s úložným priestorom, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
95×135×216 cm, vrátane matraca, s prístelkou
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
50×127×200 cm, drevená, vrátane roštu
Skladom
98×100×207 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
98×100×207 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
65×128×206 cm, s úložným priestorom, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
80×85×206 cm, vrátane matraca, vrátane matraca a roštu
Skladom
81×120×200 cm, drevená, v modernom štýle
Skladom
92×97×211 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca

98×100×207 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
98×100×207 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
98×100×207 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
98×100×207 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
80×90×200 cm, v modernom štýle, v industriálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
120×120×55 cm, písacie, v modernom štýle
Skladom
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
197×100×43 cm, matná, z lamina
Skladom
85×160×200 cm, v dekore dub, z lamina
Skladom
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
91×102×40 cm, v dekore dub, zásuvková
Skladom
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
203×90×30 cm, s botníkom, so zrkadlom
Skladom
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
151×147×40 cm, so skriňou, s knižnicou
Skladom
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom